2733
2734
عنوان

تجربیات شیرین پس از سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 1096187 بازدید | 40118 پست
سلام جیگرا خوبین حواهش میکنم لطف دارین شماها منم اساس کشب داشتم همشم دنبال صدرام
سلام من برگشتم دلم براتون تنگ شذه بود.من همون شقایق1367 سابقم که الان مامان یه آقا پسر خوشگل به اسم محمدصدرا هستم خدایا شکرت .....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوستان من برا بار دومدباید کورتاژ کنم دفه قبل تو ۱۶هفتگی والان تو ۱۲هفتگی قلبش ایستاد اینبار هم هپارین میزدم اما نموند دیگه نمیدونم باید چیکار کنمپ خیلی خیلی ناامیدم دلم شکسته یکشنبه میرم برا کورتاژ بازم بخش زایمان همه بچه به بغل میان بیرون اما من..
سلام خوبین طلبه جان شما کدوم یکی از بچه ها یودین عزیزم ؟ شکیرا جونم خیلی متایفم برات عزیزم من دوبار جنین تجربه ای داشتم ولی خدا بزگه از شما یدتراش الان نی نی دارن نامید نشو تهرانی؟ پیش پرفسور معینی نرفتی؟
سلام من برگشتم دلم براتون تنگ شذه بود.من همون شقایق1367 سابقم که الان مامان یه آقا پسر خوشگل به اسم محمدصدرا هستم خدایا شکرت .....
2738
سلام شقایق جونم ممنونم که جوابمودادین،حقیقتامن تیرماه تونه هفته کورتاژشدم،داغون شدم،ازبعدشم‌جلوگیری نکردیم ولی هنوزخبری نشده...البته اینجورنبودکه خیلییییی جدی اقدام کرده باشیم،سره اون بارداریمم نزدیک دوسال منتظربودم،حالامن تازه دوسه ماهیه بااین تاپیک آشناشدم،همش دارم پستهاتونومیخونم هنوزسال نودو دوهستم،ولی خیلیییی بهتون عادت کردم،اومدم ببینم هنوزبچه هامیان اینجا؟!
شکیرا جونم برو سرچ کن پیداش میکنی من ندارم شماررشو طلبه جونم عزیزم ایشاله زودی نی نی بیاد
سلام خوبین محسن معینی رو میکم عزیزم خوب میکنی مشاوره عالیه ببخشبن کم میاام دستم به صدراس همش
2706