2733
2734
عنوان

تجربیات شیرین پس از سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 1096955 بازدید | 40118 پست
مارال دکترت بهت گفته 4ماه صبر کن بنظرم به حرفش گوش کن الان چندماه گذشته؟
خودت که میدونی کوچکترین عفونت و خارش و ترشح بدبو و قارچ برای جنین خوب نیست و باید درمان شه
من خودم نمیدونم چرا بدنم میسوزه فکر میکنم عفونت کردم باید برم دکتر
مادرم هرگز بهشت را زیر پایت ندیدم،زیر پای تو آرزوهایی بود که از آن گذشتی به خاطرمن برای شادی روح مادر گلم صلوات... Lilypie First Birthday tickers
مارال گل من همون 4ماه که دکترت گفته صبر کن و انقدر الکی استرس نداشته باش چیزی نیست
بخدا من اطلاعات دقیقی راجع بهش ندارم گلم
فقط میدونم حتی ادم سوزشم داشته باشه باید با پماد و دارم خودشو خوب کنه و بعد اقدام کنه که یه وقت مانع از بارداری یا منجر به سقط نشه اگه عفونت یا قارچ بود
پس خودتو انقدر ازار نده گل من
مادرم هرگز بهشت را زیر پایت ندیدم،زیر پای تو آرزوهایی بود که از آن گذشتی به خاطرمن برای شادی روح مادر گلم صلوات... Lilypie First Birthday tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
مارال جون پس هیچ مشکلی نداری. همنطور که گفتم IgM مهمه که همش منفی بوده. منم اون موقع که آزمایشهام رو گرفتم به دکترم دسترسی نداشتم رفتم پیش یه ماما اونم همه آزمایش رو برام اشتباه تفصیر کرد و گفت سقطت به خاطر همینا بوده که مثبته. منو میگی 3 روز داشتم گریه میکردم تا اینکه رفتم پیش دکترم و کامل برام توضیح داد. نه عزیزم این آنتی بادی ها خیلی هم خوبه که مثبته و تو بدنت هست . مثلا من واکسن هپاتیت سی زده بودم تو آزامایشم IgG مثبت بود و IgM منفی بود.مثل واکسن عمل میکنه. اصلا نگران نباش هیچ مشکلی نداری.
خدایا امانت زیبایت را به من ببخش. آمین
وای بچه ها یه خبرررررررررررررر خوش
مهدیس جونم هم بی بی چکش +شد الان بهم اس ام اس داده از صبح هرچی پست میفرسته نمیاد
امروز بی بی چکش دوتا خط پررنگ شده عصری میره ازمایش میده
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا مامان جدید داریم
بدبختی گوشیم شارژم نداره بهش اس بدم نمیتونم برم بخرمم همینجا میگم مهدیس جوووووونم مبارکه
سلام انا جونم
منم همینو. میگم
بچه ها تروخدا به خدای بزرگی که بالا سرتونه شک نکنین
برای اون کاری نداره که بخواد حتی با یه بار اقدام یا باداشتن هزار تا مشکل به ادم بچه بده
توکل به خودش کنین و بهش اعتماد داشته باشین
فقط نمیدونم نفیسه چجوری میخوای بری دانشگاه با بچه؟
شقایق جون نی نی خیلی مهم تر از دانشگاه و درس و کلاسه . من الان خیلی پشیمون هستم که چرا بخاطر ادامه تحصیلم اینقدر ازدواج و بعدش بچه دارشدن رو عقب انداختم
یا رب نظر تو برنگردد
2706