2737
2739
من یه قاشق جهاز نیاوردم خندید گفت مهمه اینکه پیش همیم باهم میخریم. سه سال بود حامله نمیشدم مقصر من بودم خندید گفت تولمون اگه قرار باشه بیاد خودش میاد واسه چی حرص میخوری. خونوادم 3سال پیشم نیومدن که ببینن من تو چه وضعیم (ازهم دور بودیم) گفت بهتر اینطوری باعث میشه بهم نزدیکتر بشیم داد میزنم سرش دق و دلی خونوادمو سرش خالی میکنم میگه خالی شدی خدارو شکر که اروم شدی اخه چرا اینقدر خوبهههههه هرچی بگممممم باز کم گفتم به خاطر من چه کارهایی که نکرده بگم اشکتون در میاد. البته منم در کنارش بودم با همه چیش ساختم. کم کم دارم میشم مثل خودش. کلا دوتاییمون سرخوشیم و بیخیال دنیا. خدارو شکرررررررررررررررررررررررررررررر که دارمش. چیکار کنم واسش که جبران کنم خوبیهاشو؟؟؟
کمتر مردی اینطوریه ؛ قدرشو بدون زیاد غر نزن که عوض شه
🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
مامانی صدرا ما هفته های اول رو موکت خوابیدیم تا بریم وسایل بخریم طول کشید 6ماه اول غذای دانشگاه خوردیم چون بلد نیودم غذا بپزم و چیزی نبود که توش یه تخم مرغ بپزم
کلا با هم از صفر شروع کردیم هیچ کسی پشتمون نبود الانم نیست همین باعث شده دیگه بتونیم رو پای خودمون وایسیم دیگه به کسی محتاج نیستیم اولشم نبودیم خودمون سفت نگهداشتیم که نیوفتیم. گاهی با خودم میگم شاید چون این همه سختی کشیدیم این همه با هم خوبیم گاهی ...