2737
2734
عنوان

غذای خوشمزه با نودل + عکس

1658 بازدید | 30 پست
اسم این غذا "می " هست. یه غذای چینی هست تقریبا. البته خوب تنوع زیادی داره . اینم نوع بابای کنجد پزش هست. ما سبزی جاتش رو آماده میگیرم . نودل تخم مرغی مخصوص داره و ادویه مخصوص . اما با همون نودل های بسته بندی توی ایران هم میشه درستش کرد. این غذا خوشمزه و راحیه و به خاصر سبزیجاتش خاصیت زیادی داره. هرچی هم دوست داشتید میتونید توش بریزید . سبزیجاتش شامل : قارچ / تره فرنگی که میتونه پیاز چه باشه / جوانه گندم که خیلی خاصیت داره / لوبیا سبز تیکه شده ! آره خیلی خوشمزه میشه لوبیا سبز توی این غذا / فلفل دلمه ای /هویج هم دلبخواهی / میتونید بروکلی و چیزایی از این قبیل هم اضافه کنید. سینه مرغ یا گوشت چرخ شده. من با مرغ بیشتر دوست دارم. این تیکه های گنده ی رون هم که توی عکس میبینید به علت اینه که آقای همسر هرچی دم دستشه از توی فریزر بر میداره. حاضر نیست یکم دستش رو دراز کنه تا برسه به بسته ی سینه های مرغ ! ادویه / سوسا سس / فلفل / و اون ادویه مخصوص که توی بسته بندی های خود تودل هست آپلود عکس
i was a stranger in my own skin

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول سینه رو تیکه میکنیم پیاز رو تفت میدیم تیکه های سینه رو به پیاز سبک شده اضافه میکنیم درش ماهیتابه یا ووک رو میزاریم 30 دقیقه آروم بپزه مرغ با آب پیاز بعد سبزیجات رو اضافه میکنی و ادویه و سویا سس و اون ادویه توی بسته رو اضافه میکنیم و میزاریم بپزه بعد هم نودل رو ما نودل رو با کمی آب اضافه میکنیم و درش رو میزاریم تا میپزه ولی فکر کنم نودل های آماده رو بهتره بپزیم و آبکش کنیم و اضافه کنیم. حسم بهم میگه نه تجربه
2731
2738
قربانت وولوج خانوم. درست کن به نی نی توی دلت هم بده. غذای ساده ای هست . هر سبزیجاتی که داشتی بریز البته دمه عیده میشه از اون جوانه هایی که واسه سبزه ی عیده قبل سبز شدن بهره برد
اللّهمَّ العَن قَتلَة اَمیرَالمُومِنین ( علیه السلام ) ...با افتخار و با تمام وجودم در برابرت سجده میکنم یا الله... اِنَّما مَثَلُ اَهْلِ بَیْتى فیکُمْ کَمَثَل سَفینَةِ نوحٍ علیه ‏السلام مَنْ(رَکِبَهَا) دَخَلَها نَجا وَ مَنْ تَخَلَّفَ عَنْها غَرِقَ؛ مَثَلِ اهل بیت من، همانند کشتى نوح است که هر کس سوار آن شد، نجات یافت و هر کس رهایش کرد، غرق گردید.
مامان کنجد چه رنگهای قشنگی داره حتما خوشمزهههههههههه.
دختری دوست دارمممممم.☺☻♥♥♥♦♣♠•◘○○○♥♥ خدایا شکرت وضع زندگیم روز به روز بهتر میشود.قانون جذب....زندگی عینک چوبی سبزی است که از پشت آن کاه را یونجه میبینی....♦♦♦▬☻☻☺
2706