2752
2734
عنوان

دیرترین زمانی که بی بی چکتون مثبت شد و باردار بودید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 527874 بازدید | 1395 پست
سلام بچه ها خواستم خبر بدم که من بعد چهار ماه از عکس رنگی باردار شدم  الانم تو هفت هفته هستم&n ...

مبارک باشه عزیزم

آره طبیعیه احتمالا تخمک گذاری دیرتر از حد طبیعی بوده به خاطر اونه

جای نگرانی نیست

مراقبت کن

بچه ها کمکم کنید. دلداریم بدین من دیروز دچار لکه بینی شدم رفتم سونو دکتر گفت بچه ضربان قلب نداره رشد ...

آخیی چرا؟

آنقدر استرس نده به خودت

خوب مگه از اول لکه بینی نداشتی چرا دوباره رفتی سونو؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۱۵روز بدون هیچ سابقه قبلی از پریودم گذشته ب نظرتون باردارم  آز و بی بی هم منفی بوده چه کنم ال ...

بعید میدونم دیگه بعد دو هفته باردار باشی

تست گذاشتم منفی بود ولی بعد دو ساعت هاله انداخته حالا نمیدونم اطمینان کنم یا نه دوباره سه روز دیگه ...

سلام دوساله منتظرم ک باردارشم. بعد دوسال عکس رنگی گرفتم گفتن فیبروم و کیست دارم .ک با پریودی دفع بزرگ داشتم تو سونو واژن گفتن ک دفع شده، فقط فیبروم کوچیک اندازه نصف عدسه .بقیه دفع شده. این ماه ازتخمک گذاری سینه درد دارم بخصوص نوک سینه ام . ۵ روزمونده به موعدم بود بی بی زدم منفی بود نمیدوتم باردارم یا نه 

2731
تیر کشیدن پهلو، تکرر ادرار، داغ می کردم انگار تب دارم

انشالله خدا برات حفظش کنه .مراقب خودت باش. منم دو روز ب موعدم مونده بی بی باز زدم منفی شد. نزدیک دوساله منتظرم انگار نمیشه با وجود تحت نظر بودنمم انگار قسمتم نیست

انشالله خدا برات حفظش کنه .مراقب خودت باش. منم دو روز ب موعدم مونده بی بی باز زدم منفی شد. نزدیک دوس ...

ممنون عزیزم

دکتر رفتی؟مشکل خاصی هست؟

تحت نظر دکترم. فیبروم دارم ولی اندازه اش ۶*۴ میلی متره .کوچیکه ولی خوب برای بارداری هی یک سال و نیمه ...

ان شاءالله به حق امشب باردار بشی به زودی زود