2733
2739
عنوان

کمک مشکل عجیب با شوهر

934 بازدید | 14 پست
سلام بچه ها من شوهرم چند ساله یه دندانپزشک تجربی تو خونه بوده و تا وقتی خونه بود عالی بود الان 1 ساله با دوست های دندانپزشکش تونسته مدرک بهدار تجربی بگیره وبصورت کاملا رسمی مطب بزنه ولی از وقتی که اینجور شده دگه اصلا زییاد به من اهمیت نمیده تلفناشم مشکوک تا میگم چیه میگه مریض باید بامن در مورد دندونش در ارتباط باشه خولاسه شده برام یه غریبه مغرور میگید من چیکار کنم
نمیدونم اصلا جدیدا یه جوری خودشو میگیره که انگار شد فوق تخصص کاشت و زیبایی نمیشه بشینه باهاش یه کلام حرف بزنی میگه از صبح تا شب تو دهن مریضم دیگه حوصله هیچیو ندارم حتی صحبت کردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
صد بار گفتم گفتم همون درامد معمولیت من راضی بودم بیا خونه دوباره میگه بده پول میریزم زیر دستت خوشی زده زیر دندتت منم به پولاش که برام میزاره تو خونه محل سگ نمیزارم
2738
آخه تو خونه بودم همین قدر خسته میشد ولی فوقعلاده مهربون بود . آقازاده جدیدی دو عدد منشی خانم جوان هم گرفته یکی وقت میده یکی وره دستشه آخه میگید من بیچاره چیکار کنم
آدما کلا بعد از هر تغییر تو زندگیشون یکم عوض میشن ! اینا طبیعی , باید صبر کنید که از وضعیت جدید اشباع بشه تا بشه همون آدم قبلی ! به قول خودتون الان جوگیر شده و این حسش شاید طبیعی باشه .
تَنهایـــے ام را تَرجیـــح میدهـَــم ؛ به تـَن هایـــے کِه روحِشــان با دیگـَــریست
از کار زیاده..خسته س و البته کارشم خیلی سخته...تا جا بیفته کمی صبر داشته باش کم کم سختی کار براش راحت میشه و اخلاقشم برمیگرده..بهش سخت نگیر و گیر نده و مثل همیشه با محبت باش
خدایا همه ی امیدم تویی..الهی شکر
هی برو محل کارش
اصلا خودت بشو دستیارش
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
2706