2703
2553
عنوان

عفونت بارداری

55328 بازدید | 24 پست
من عفونت شدیدی دارم البته قبل بارداری واژینیست بود با درمان خوب شده بودم اما حالا که سه ماهه باردارم عفونتم ادراری و خیلی شدید شده همراه با ترشحات و بوی نامطبوع همه کار هم می کنم اما نمی دونم چرا خوب نمی شه می ترسم کلیه هامو درگیر کنه به من کمک کنید
سلام ، منم عفونت دارم هر چی دکتر میرم کاملا خوب نمیشه و دوباره برمیگرده. واقعا خسته شدم
الان تو هفته چهارم بارداری هستم. قبل از بارداری عفونتم کمتر شد، ولی از وقتی باردار شدم هم تکرر ادار دارم و هم عفونتم بیشتر شده.
شنیدم توی تشت اب اگه سرکه سفید بریزی و یه مدتی توش بشینی عفونت تا حدی برطرف میشه.
نظر شما چیه؟
می گویند شکستنی رفع بلاست... ای دل تحمل کن! شاید حکمتیست...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ارش مامان جان من هم سرکلاژ شدم و همش از عفونت میترسم
الان ترشح دارم ولی خیلی زیاد نیست
ولی دکتر گفته باید مراقب باشم و اگه بیشتر شد باید برم که بهم دارو بده
ولی من همش میترسم که همین ترشحات هم عفونی باشه و مشکل پیش بیاد

2456
دوست جونا منم عفونت دارم بعضی وقتها ترشحاتم رگ خونی داره دکتر گفت مال عفونته- آنتی بیوتیک مصرف کردم برام قرص واژینال هم نوشت که نتونستم مصرف کنم-خیلی خیلی نگرانم اگه کسی راهنمایی بکنه ممنون می شم
عزیزم من از یکی‌ از بچه‌های نی‌نی سایت شنیدم که اتفاقا او هم حامله بود و من هم این سوال را کردم که آیا برا بارداری ضرر نداره و او هم گفت نه دکترم بهم گفته مشکلی‌ پیش نمیاد من تاپیکش رو برات میزارم.

http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=63262&postID=2973714#2973714
2714
نبات جون ماه چند بارداریته؟ گلم منم عفونت شدید داشتم اما توی هفته 29 ترشحاتم خونی بود که دکتر بهم گفت ربطی به عفونت نداره و چون جفت پائینه استراحت کن.منم قرصامو استفاده کردم +استراحت.الانم هفته 36 هستم.عزیزم ان شاالله که چیزی نیست اما حتما به دکترت بگو گلم
عزیزم باید درمان بشه من الان هفته 35 هستم....تو این مدت 3 بار عفونت گرفتم که با پماد کنترل کردم.......من قبل از بارداری هم همین جور بودم......الان هم دارم پماد مصرف میکنم....باید درمان یا کنترل کنی...چون باعث پاره شدن کیسه میشه....ولی نگران نباش با مصرف دارو خوب میشی ولی تا برگشت حواستو جمع کن که با نظر دکتر دارم مصرف کنی.....منم از اول بارداری همین جور بودم و تا حالا خدا رو شکر مسئله ای پیش نیومده
آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
من این ماه اقدام کرده ام برای بارداری با کلی آمپول و قرص. ظاهرا عفونت خفیفی هم دارم. دکترم هم در جریانه و بهم پماد و کپسول داد. کپسولها که اصلا بهم نمی سازه. به شدت حالت تهوع می گیرم. استفاده از پماد بعد از نزدیکی مشکلی پیش نمیاره؟؟؟ البته چند روزه بهتر شدم ولی نمی دونم پماد رو استفاده کنم یا نه. می ترسم با استفاده از پماد تموم زحمتام هدر بره.
سلام
کسی مترونیدازول یا کلوتریمازول واژینال استفاده کرده؟
من نگرانم با اپلیکاتور به جنین صدمه برسه؟ کسی میدونه چقدر اپلیکاتور(وسیله استعمال قرص یا پماد) رو میتوان داخل کرد؟
2706