2703
2553
عنوان

عفونت بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 55328 بازدید | 24 پست
سلام. از نظر طب سنتی یکی از عواملی که باعث میشه عفونت های خانم های باردار خوب نشه یا مدام برگرده ، داشتن یبوست است. درسته که از نظر ظاهری روده ها به مثانه ربطی ندارند اما با وجود یبوست، سمومی که در روده بزرگ تجمع کرده اند به تدریج از طریق دیواره روده جذب خون میشن و بیشترین تاثیر رو روی اندام های نزدیک مثل مثانه و رحم و ... می ذارن. کلا یبوست از هر نظر برای خانم های باردار بده. حالا اگه در کنار عفونت ادراری، یبوست هم دارید سعی کنید به درمان یبوست هم اهمیت بدید. یه راه ساده اش هم خوردن روزی 2-3 قاشق غذاخوری روغن زیتون خالی ( البته از نوع طبیعی و تصفیه نشده اش) یا 2-3 قاشق مرباخوری روغن بادام شیرینه. این روغن ها برای بارداری خطر ندارند و دو سه روز خوردنش هم مشکل یبوست رو حل می کنه
اللّهم عجّل لولیک الفرج
سلام دوستان من هم 8 ماهی از عفونت شدید باکتریایی رحم رنج می بردم تا اونجا که پیشنهاد فریز کردن بهم شد . اما رفتم پیش دکتر گیاهی و یه داروی گیاهی برام تجویز کرد که می تونم بگم معجزه کرد .اسم داروش هست " مقل ارزق " moqlearzaq .یک نوع صمغ گیاهیه که فقط برای انواع عفونت های داخلی شامل معده روده ها و دستگاه تناسلی استفاده می شه از عطاری های بزرگ قابل تهیه ست دارای طبع گرم و مورد استفاده برای همه افراد درگیر عفونت به جز زنان باردار چون قاعده اوره وسقط کنندست طرز استفاده :7 روز قبل از شروع تاریخ قاعدگی هر روز صبح بعد از صبحانه به اندازه 1 نخود خورده شود مثلا اگر خانمی سیکلش 28 روزه هست از روز 21 سیکل شروع به خوردنش می کنه تا روزی که پریود شد 3 روز دیگر ادامه می دهد جمعا 10 روز. معمولا اگر عفونت شدید باشه نمی تونه 7 روز دوام بیاره و پریود می شه یعنی زودتر از تاریخ اصلیش پریود می شه و خونریزی های بسیار شدید همراه با لخته های عفونی ازش دفع می شه این کار رو برای 3 دوره ادامه می دین اگر احساس کردین که کاملا پاک نشدین 1 دوره ی دیگه هم مصرف کنید. انشاالله وقتی از عفونت پاک شدین برام دعا می کنید من با خوردنش پاک پاک شدم و بعدش هم اقدام به بارداری کردم و الان باردارم و خدا رو شاکرم که تا الان هیچ مشکلی نداشتم در ضمن چون طبع گرم داره برای کسانی که می خوان اقدام به بارداری کنن و جنسیت پسر می خوان کارسازه فقط قبل از بارداری باید استفاده کنن برای زنانی هم که زایمان کردن و دچار عفونت شدند اثر بخشه به شرط اون که دلشون بخواد پریودشون زودتر از موعد شروع شه امیدوارم براتون مثمر ثمر واقع بشه انشالله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

نشستن در بتادین صدمه ای به جنین نمی رساند، ولی عفونت رو هم درمان نمی کند عفونت واژینال در دوره بارداری خطرناک است و می تواند باعث زایمان زودرس و پارگی کیسه آب و عفونت پرده های جنینی شود و حتما پیگیر درمان آن باشید. 

2714