موضوع بحث

عفونت بارداری

1395/05/03 16:25 18
موضوع بحث: عفونت بارداری
من عفونت شدیدی دارم البته قبل بارداری واژینیست بود با درمان خوب شده بودم اما حالا که سه ماهه باردارم عفونتم ادراری و خیلی شدید شده همراه با ترشحات و بوی نامطبوع همه کار هم می کنم اما نمی دونم چرا خوب نمی شه می ترسم کلیه هامو درگیر کنه به من کمک کنید
سلام ، منم عفونت دارم هر چی دکتر میرم کاملا خوب نمیشه و دوباره برمیگرده. واقعا خسته شدم
الان تو هفته چهارم بارداری هستم. قبل از بارداری عفونتم کمتر شد، ولی از وقتی باردار شدم هم تکرر ادار دارم و هم عفونتم بیشتر شده.
شنیدم توی تشت اب اگه سرکه سفید بریزی و یه مدتی توش بشینی عفونت تا حدی برطرف میشه.
نظر شما چیه؟
می گویند شکستنی رفع بلاست... ای دل تحمل کن! شاید حکمتیست...
من ماه هفتم والان 1متهی میشه ترشحاتم بو میده دو دوره کولیترمازول استفاده کردم امنا نمیدونم چکار کنم خوب بشه برام
دعا کنید من سرکلاژهم شدم وخیلی میترسم
ارش مامان جان من هم سرکلاژ شدم و همش از عفونت میترسم
الان ترشح دارم ولی خیلی زیاد نیست
ولی دکتر گفته باید مراقب باشم و اگه بیشتر شد باید برم که بهم دارو بده
ولی من همش میترسم که همین ترشحات هم عفونی باشه و مشکل پیش بیاد

دوست جونا منم عفونت دارم بعضی وقتها ترشحاتم رگ خونی داره دکتر گفت مال عفونته- آنتی بیوتیک مصرف کردم برام قرص واژینال هم نوشت که نتونستم مصرف کنم-خیلی خیلی نگرانم اگه کسی راهنمایی بکنه ممنون می شم
نشستن یک روز در محلول جوش شیرین واب گرم و روز بعد نشستن در محلول سرکه و آب گرم به مدت ده دقیقه آب باید حتما جوشیده و تمیز باشه
نشستن تو محلول آب و جوش شیرین خطری واسه جنین نداره؟
عزیزم من از یکی‌ از بچه‌های نی‌نی سایت شنیدم که اتفاقا او هم حامله بود و من هم این سوال را کردم که آیا برا بارداری ضرر نداره و او هم گفت نه دکترم بهم گفته مشکلی‌ پیش نمیاد من تاپیکش رو برات میزارم.

http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=63262&postID=2973714#2973714
دوست جونا تو رو خدا جواب من رو بدید . کسی ترشح عفونی خونی داشته؟ دکتر رفتم ودارم پماد و قرس آموکسی مصرف میکنم ولی هنوزم ترشحاتم صورتیه
نبات جون ماه چند بارداریته؟ گلم منم عفونت شدید داشتم اما توی هفته 29 ترشحاتم خونی بود که دکتر بهم گفت ربطی به عفونت نداره و چون جفت پائینه استراحت کن.منم قرصامو استفاده کردم +استراحت.الانم هفته 36 هستم.عزیزم ان شاالله که چیزی نیست اما حتما به دکترت بگو گلم
عزیزم باید درمان بشه من الان هفته 35 هستم....تو این مدت 3 بار عفونت گرفتم که با پماد کنترل کردم.......من قبل از بارداری هم همین جور بودم......الان هم دارم پماد مصرف میکنم....باید درمان یا کنترل کنی...چون باعث پاره شدن کیسه میشه....ولی نگران نباش با مصرف دارو خوب میشی ولی تا برگشت حواستو جمع کن که با نظر دکتر دارم مصرف کنی.....منم از اول بارداری همین جور بودم و تا حالا خدا رو شکر مسئله ای پیش نیومده
آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
من این ماه اقدام کرده ام برای بارداری با کلی آمپول و قرص. ظاهرا عفونت خفیفی هم دارم. دکترم هم در جریانه و بهم پماد و کپسول داد. کپسولها که اصلا بهم نمی سازه. به شدت حالت تهوع می گیرم. استفاده از پماد بعد از نزدیکی مشکلی پیش نمیاره؟؟؟ البته چند روزه بهتر شدم ولی نمی دونم پماد رو استفاده کنم یا نه. می ترسم با استفاده از پماد تموم زحمتام هدر بره.
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=242440&PageNumber=16
سلام
کسی مترونیدازول یا کلوتریمازول واژینال استفاده کرده؟
من نگرانم با اپلیکاتور به جنین صدمه برسه؟ کسی میدونه چقدر اپلیکاتور(وسیله استعمال قرص یا پماد) رو میتوان داخل کرد؟
سلام بچه ها کسی هست؟
من نیاز بکمک دارم خواهش میکنم
خدایا شکرت
سلام. از نظر طب سنتی یکی از عواملی که باعث میشه عفونت های خانم های باردار خوب نشه یا مدام برگرده ، داشتن یبوست است. درسته که از نظر ظاهری روده ها به مثانه ربطی ندارند اما با وجود یبوست، سمومی که در روده بزرگ تجمع کرده اند به تدریج از طریق دیواره روده جذب خون میشن و بیشترین تاثیر رو روی اندام های نزدیک مثل مثانه و رحم و ... می ذارن. کلا یبوست از هر نظر برای خانم های باردار بده. حالا اگه در کنار عفونت ادراری، یبوست هم دارید سعی کنید به درمان یبوست هم اهمیت بدید. یه راه ساده اش هم خوردن روزی 2-3 قاشق غذاخوری روغن زیتون خالی ( البته از نوع طبیعی و تصفیه نشده اش) یا 2-3 قاشق مرباخوری روغن بادام شیرینه. این روغن ها برای بارداری خطر ندارند و دو سه روز خوردنش هم مشکل یبوست رو حل می کنه
اللّهم عجّل لولیک الفرج
سلام دوستان من هم 8 ماهی از عفونت شدید باکتریایی رحم رنج می بردم تا اونجا که پیشنهاد فریز کردن بهم شد . اما رفتم پیش دکتر گیاهی و یه داروی گیاهی برام تجویز کرد که می تونم بگم معجزه کرد .اسم داروش هست " مقل ارزق " moqlearzaq .یک نوع صمغ گیاهیه که فقط برای انواع عفونت های داخلی شامل معده روده ها و دستگاه تناسلی استفاده می شه از عطاری های بزرگ قابل تهیه ست دارای طبع گرم و مورد استفاده برای همه افراد درگیر عفونت به جز زنان باردار چون قاعده اوره وسقط کنندست طرز استفاده :7 روز قبل از شروع تاریخ قاعدگی هر روز صبح بعد از صبحانه به اندازه 1 نخود خورده شود مثلا اگر خانمی سیکلش 28 روزه هست از روز 21 سیکل شروع به خوردنش می کنه تا روزی که پریود شد 3 روز دیگر ادامه می دهد جمعا 10 روز. معمولا اگر عفونت شدید باشه نمی تونه 7 روز دوام بیاره و پریود می شه یعنی زودتر از تاریخ اصلیش پریود می شه و خونریزی های بسیار شدید همراه با لخته های عفونی ازش دفع می شه این کار رو برای 3 دوره ادامه می دین اگر احساس کردین که کاملا پاک نشدین 1 دوره ی دیگه هم مصرف کنید. انشاالله وقتی از عفونت پاک شدین برام دعا می کنید من با خوردنش پاک پاک شدم و بعدش هم اقدام به بارداری کردم و الان باردارم و خدا رو شاکرم که تا الان هیچ مشکلی نداشتم در ضمن چون طبع گرم داره برای کسانی که می خوان اقدام به بارداری کنن و جنسیت پسر می خوان کارسازه فقط قبل از بارداری باید استفاده کنن برای زنانی هم که زایمان کردن و دچار عفونت شدند اثر بخشه به شرط اون که دلشون بخواد پریودشون زودتر از موعد شروع شه امیدوارم براتون مثمر ثمر واقع بشه انشالله
من رو هر دو طرف کشاله رانم جوشای ریز زدم میترسم قارچ باشه میسوزه و میخاره
میدانی دلم یک آمدن میخواهد که نه رفتن بلد باشد نه خیانت
ارسال پاسخ و نظر شما