2733
2739
عنوان

غرب تهران

386 بازدید | 24 پست
بچه ها مت قصد مهاجوت داریم راستش فعلا خیلی پول زیادی نداریم واسه رهن فوقش سی تومن و حدود پونصد هم اجاره ....محل کار خودم هم کرج همسرم میگه من کرج نمیام واسه همین به نظر شما کدوم منطقه و خیابون در غرب تهران بهتر خونه گیر میاد خیلی هم سخت گیر نیستیم کوچیکم باشه طوری نیست به تهران خیلی وارد نیستم ..ممنون از راهنماییتون
سلام به نظرم اگه محل کارت کرجه و ماشین نداری باید نردیک ایستگاه مترو خونه بگیری که رفت و آمدت راحت باشه ایستگاه مترو صادقیه تو ی فردوس هست اونجاهام محله ی خوبیه سمت غرب تهرانه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از تهران به کرج هر رو بری بیای پیر میشه اگه به ایستگاه متروی اکباتان نزدیک باشی فکر کنم مستقیم متروش میره کرج
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
2728
2740
من اگه جای تو بودم کرج و میزاشتم رو سرم هوای بهتر . محیط بهتر با قیمت بهتر با این پول میتونی خونه ی بزرگتر و جای بهتر خونه بگیری تو کرج ولی تهران انگار که نمیشه
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
سلام دوست عزیز. خیابون آذربایجان بین میدون جمهوری و خیابون آزادی هم موقعیته مناسبیه ، هم به مترو نواب نزدیکه هم مترو آزادی ک راحت تا مترو صادقیه بری و بعد هم کرج. رنج قیمتش هم با هزینه ی شما میخونه. پایدار باشید
چشمانت در حصار هم که باشند ، آشوب گرانی هستند که هر کودتائی را در احساس من رهبری میکنند .