2737
2739
من موهام کم پشته و تار موهام نازکه.الان تکه ای خورد شده و متوسطه.خیلی موی فر دوست دارم.ولی نمیدونم نگهداری ازش سخته یا اینکه مو رو آسیب میزنه یانه.
ممنون میشم اگه کسی تجربه ای داره بگه.
مواد شیمیاایه بالاخره
رسیدگی هم میخواد-با ژل و کتیرا و.... وگرنه وز و زشت میشه
اینم بگم 6 ماهه ای وجود نداره یعنی تا کوتاه نشه از بین نمیره
اما اگر بهش برسی خیلی خوشگله و حض میکنی
خودت را که به خدا سپردی نگران هیچ طوفانی نباش🌺کشتی نوح را یک غیر حرفه ای ساخت و کشتی تایتانیک را یک حرفه ای🤲🤲🙆‍♀️🙇‍♀️
من تجربه دارم.

اصلا نکن اصلا.

تو ارایشگاه یه خانمه گفت هر کی فر کرده پشیمونه و همونم شد و من خیلی پشیمون بودم چون من اصلا وقت و حوصله ی رسیدگی و رغن مالی و بوی روغن رو نداشتم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
دختره دی ماه سنم زیاده افسردگی میگیرم نپرس خخخخخ
اما من از فرم راضی بودم چرب و چیلی نبود یه کتیرا+ژل همین
خداییش خیلی ناز بود موادممم کمند ایرانی بود
خودت را که به خدا سپردی نگران هیچ طوفانی نباش🌺کشتی نوح را یک غیر حرفه ای ساخت و کشتی تایتانیک را یک حرفه ای🤲🤲🙆‍♀️🙇‍♀️
من دو سری فر زدم هر دو سرییم با مواد کمند ایرانی فوق العاده راضی بودم نه موهام ریزش پیدا کرد نه اذیت بودم واسه مهمونی میرفتم حموم و با سرم موی کریستال و موس عالی میشد موهام حتی الان بعد از 4 سال موهام هنوز حالت داره
ولی خواهرزادم رفت یه آرایشگاه مواد آلمانی زد موهاشو سوزوند داغون کرد 6برابر منم ازش پول گرفت اون بیچاره که کچل شد
یه آرایشگاه خوب برو امسال دوباره فر مد شده فر درشت با موی متوسط
من خدایی دارم ، که در این نزدیکی است نه در آن بالاها مهربان ، خوب ، قشنگ چهره اش نورانیست گاهگاهی سخنی می گوید ، با دل کوچک من، ساده تر از سخن ساده من او مرا می فهمد ، او مرا می خواند ، او مرا می خواهد …
من موهام بیش از حد لخت ه و حدود یه ماه و نیم پیش فر کردم خیلی خوب شده ولی رسیدگی میخواد
شامپوی مخصوص و ماسک مو زدن موقع حموم و شونه ی مخصوص و کریستال هم بعد از حموم و شستن موها
فقط بدیش اینه که من میخوام برم بیرون موهامو با گیره میبندم و بعد که گیره رو باز کنم موهام حالت وز میگیرن ی مقدار البته بیشتر پشت موهام و کمی بهم ریخته میشه
در کل خوبه ، تنوع شده برام
اما اینکه کجا براتون فر میکنن و مهارت دارن یا نه و موادی که استفاده میشه خوبه یا نه مهمه
بیست هزار آرزو بود مرا پیش از این 💚
2706