2737
2739
عنوان

خون نارنجی ……….

293 بازدید | 5 پست

سلام 

من دوساله با درد و بیماری دست و پنجه نرم میکنم متاسفانه 

تا ۶ ماه پیش با یسری تزرییات  بیماریم و همزمان واکسن کرونا من پریودام نارنجی رنگ و نامنظم شد  بعد تزریفات بیماریم تموم شد ولی هنوز رنگش همون نارنجی ! ولی منظم شده دوره ها  

حالا مشکل اینجاست 

؟!

که دیروز اتفاقی دست من بریده و من اصلا نفهمیدم!!!! تا دیدم دستم پر خونه ولی نارنجی!!!!!! من همیشه خون دادم واسه بیماری یا با چاقو بریدم خوب همیشه قرمز بوده چرا این بار نارنجی!!!!! 

واقعا دیگه حالم از دکتر بهم میخوره از یک طرف از طرف دیگه هم میترسم برم دکتر بگه …. 

خیلی میترسم 

کسی چنین موردی داشته یا دیده اطلاعات داره؟ 

خیلی ناراحتم😖☹️😔

قهـــــــــوه را تلــــــــــــخ­ دوست دارم مــــــــــزه ی زنــــــــــــد­گی میـــــــــــــ­ــدهد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب  عزیزم میتونی بگی بیماریت چی بوده؟؟ بهت قبلش دکترا نگفتن ک میتونه اون داروهای ک برات تزریق ک ...

گفتم بهشون تنها گزینه هپارین میگن شاید اخه اونو تزریق میکنن قبلش تا من خونم لخته نشه 

قهـــــــــوه را تلــــــــــــخ­ دوست دارم مــــــــــزه ی زنــــــــــــد­گی میـــــــــــــ­ــدهد