2733
2739
سینه خیز حدود 5 ماهگی
چهاردست و پا و جایی رو گرفتن 6 ماه و دو سه روز...بعد از واکسنش
اما خیلیا بودن دیرتر هم شروع کردن الان همه مثل همن
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
والا امروز مادر شوهر بنده گیر داده بود چرا پسر تو چهاردست و پا نمیره
میگفت پسرای من یکیشون چهار ماهه چهار دست و پا رفته
یکیشونم چهار ماهگی از هم جا میگرفت وایمیستاد
اما نه ماه راه رفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر من سیته خیز نرفت. هشت ماهش بود چهار دست و پا افتاد و الانم یکسالشه هنوز راه نمیره تنهایی ولی از 11ماهکی مبلا. رو میره و راه میره
برای دنیا تو شاید فقط یک نفر باشی ولی برای یک نفر شاید اندازه یه دنیا ارزش داشته باشی...
2728
2740
پریسا جونم بردیا اصلا چهار دست و پا نرفت همش غلت میزد بعدش یهو راه افتاد . سه ماه خیلی زوده تو حرفاشو جدی نگیر بابا
‎چقدر دوست داشتنی هستند، آدمهایی که، شبیه حرفهایشان هستند
وای پریسا جوونم غصه چی رو میخوری دخترررررررررررر

رادین من تو 4ماهگی غلت میزد یعنی سینه کش بود.. تو 6 ماهگی چهار دستو پا رفت حرف زدنش فکر کنم از 7 8 ماهگی بود.. ولی از همسن و سالای خودش دیرتر راه افتاد..
بچه ها که شبیه هم نیستن چه ربطی داره چون پسر ننه شوهرت چون تو 4ماهگی چهار دستو پا رفته بچه شم همین باشه چه مغزی داره این ننه شوهرتااا اههههههه

بعدم اون مغزش پوکیده دیگه..
اون ننه شوهرتو به من بدههههههههههههههههه
http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=28684