2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
با اجازه صاحب تاپک . از تابلوهای مدرن و برجسته ی من دیدن کنید . http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1111739&PageNumber=1
خداوند به موسی فرمود : با زبانی دعا کن که گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!! موسی عرض کرد چگونه ؟؟؟ خداوند فرمود : به دیگران بگو برایت دعا کنن ! چون با زبان آنها گناه نکرده ایی .... برای هم دعا کنیم قطعا زودتر مستجابه . واسم دعا کنین و یک صلوات بفرستین واسم . ممنون .
چرا سیندرلا جون بگردی پیدا میشه فقط یکم حوصله می خواد من دیروز تو برنامه دیوار چند تا دیدم گذاشته بودن
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...
نه میشه ویلا خرید یکی از دوستان ما ویلا تو شمال گرفت دویست شد سه خوابه هست ولی تو یکی از روستاهاش شهرکی ساز
هوایِ زمین آلوده شده نظرت چیست به مریخ سفر کنیم ؟ من مشتریِ #تُ باشم تو ماهِ #من
فقط به پدرت بگو اگر رفت شمال برای ویلا حتما با یه آدم زرنگ بره ویلا تو شمال بدون انشعاب آب و برق به درد نمی خوره
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...
تو شمال ویلا دارن خانومی. آره اونجا حتماااااااااااااااااااااااااااا باید یه آدم وارد باشه. وگرنه سر آدم یه کلاه گشاد میره :)
همه عمر برندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
یه چیز دیگه هم هست اگه زیاد نمیرید شمال ویلا خریدن برای کسایی که زیاد تو رفت وامد به شمالن میتونی تو همین تهران یا کرج یه خونه بگیرید بعد باکرایه ای که از خونه میکیرید هروقت رفتید شمال بهترین ویلا کرایه کنید اینجوری مالتون هم اونجا نمیفته بدون استفاده
هوایِ زمین آلوده شده نظرت چیست به مریخ سفر کنیم ؟ من مشتریِ #تُ باشم تو ماهِ #من
منظور من از چیتگر همون دریاچه بود یکم گرونه ولی پیش فرش های ارتش رو میتونه بخره مطمئن هستن تحویلشون برای یک سال دیکس من دوستم هم داره میخره