2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باباههه به یه جرمی تو کشور دیگه دستگیر شد بعد براش حبس ابد زدن اونم همه وکالتو داد به خواهرزادش شوهر زیور که اینا کلفت خونش بودن بعدم زنه دید این دیگه برگشتنی نیست کلی بلا سر این دختره میاوردن ..............دختره از خونه فرار کرد و رفت تو یه گروه گدایی ............بعدم سر فرارشون از پلیس دختره تصادف کرد دیگه نشون نداد ............از اون ور هم یه جنازه پیدا شد شوهر زیور رفت شناسایی کرد گفت این همون بارانه .....................
http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1289595&PageNumber=7
2728
مامان پارسا آره نشون داد

من از اونجا دیدم که فرید و بیتا دارن دعوا میکنن مامانه زنگ میزنه میگه بیتا رو نگه دار تا من بیام و اینا

فک کردم بیتا همون بارانه

ولی نیس انگار
2738
باران نمرده

الان بیتا را به جای باران جا می زنند

باران برمی گرده
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
نه باران نمرده بیش همون کداها داره کار میکنه الانم میخوان که بیتارو به جای باران جابزنند.
یاد سهراب بخیر آن که تا لحظه ی خاموشی گفت: تو مرا یادکنی یا نکنی من به یادت هستم آرزویم همه سرسبزی توست.
2706