2733
2734
عنوان

به نظر شما چرا همسرم اینجوری میکنه؟

1427 بازدید | 36 پست
همسرم خیلی خوبه مشکل خاصی هم باهم نداریما
اما کافیه یه ابراز علاقه به یه چیزی کنم............بطور مثال خودش صدای ابی رو دوست داره اهنگاشم دوس داره گوش میداد همیشه یبار از دهنم در رفت گفتم واقعا آقای صداست عاشق صداشم و اینا............دیگه همون شد!!!!!هیچوقت نه خودش مثلا تو ماشین میذاره گوش بده نه میذاره من بذارم.اگرم ببینه دارم گوش میدم کلی نق نق میکنه غر میزنه
در مورد همه چی همینطوره
تا من ابراز علاقه کنم به اون چیز البته خیلی خاص ابراز علاقه کنم اون فرد یا شی ء میشه دشمن جونش انگار!!!!
هیچ استثنایی هم قائل نیست!!چرا بنظرتون؟
نگو که حرمت عشق شکسته...تو آبـــــــــــــــــروی عشقی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اصلا به نوع پوششم کاری نداره ها هر چی بپوشم هیچییییییییییییییییییییییییی نمیگه............من سبزه تند هستم همه بهم میگن رنگ سبز خیلی بهم میاد
هر وقت لباس میخوام بخرم میگه هر رنگی میخوای بخر فقط سبزشو نخر!!!!
2740
عزیزم وقتی همسرت حساسه چرا لزومی داره بگی و ناراحتش کنی؟
این رفتارش رفلکس به حرف شماست
اعتراضش رو داره بهت نشون می ده
خوب چه کاریه؟چرا می گی؟
تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
در مورد هر اشیایی که بخودم مربوطه
مثلا گوشی موبایل
بگم عاشق فلان مدلم اونو برام بخر شده 10 باربر هزینه کنه ها اما هر چیزی میخره غیر همون مدل!!!!اصلا حالش خوب نی فک کنم:|
چرا اصلا بگه که بخواد بعدش بگه خوشم نمیاد
مشکل اسم ابی هست!چه خوشش بیاد و چه نیاد!
شوهرت حس حسادت داره گلم
تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
2706