2752
2734

من یه جا دخترمو بردم غیر انتفاعی ماهی ۵۰۰میگفت با یه سری هزینه های جانبی دیگه

دیرسالیست شیطان هم فریاد میزند انسان پیدا کنید سجده خواهم کرد.

خیلی فرق داره بستگی به جاشون داره و کارایی که میکنن حتی توی یه شهر هم یکی نیست 

من پارسال دخترم پیش بود . محله متوسط رو به خوب رفت ‌. چهار و دویست شهریه بود با خرده ریز جشن و فیلم و این چیزا حدود ۵ پامون دراومد . امسال باید روی حدود ۷ بشه احتمالا چون سالی ۳۰ درصد افزایش داره 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
خیلی فرق داره بستگی به جاشون داره و کارایی که میکنن حتی توی یه شهر هم یکی نیست  من پارسال دختر ...

این ۴تومن میگفت محیط اش خوب بود بنظر شما خوبه با این قیمت محله پایین ایم تقریبا

دیرسالیست شیطان هم فریاد میزند انسان پیدا کنید سجده خواهم کرد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
این ۴تومن میگفت محیط اش خوب بود بنظر شما خوبه با این قیمت محله پایین ایم تقریبا

کلا قیمت برای من مهمه ولی معیار نیست . من روزی که میخواستم مهد رو انتخاب کنم به محیط دقت کردم . که مثلا نور خوبی داره یا نه ایا بوی خوبی میاد و هوای محیط تازه هست یا نه . سرویس بهداشتیا رو چک کردم . چند بار سر زده رفتم ببینم اوضاع کلاسا چه جوره . این که کلاسا دوربین مداربسته داشته باشن مهمه و روش کارشون که چی یاد میدن و معلماش و خلاصه  این چیزاش مهم بود برام . و صد درصد راضی بودم 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚