2733
2734
عنوان

قشم یا تهران

14204 بازدید | 25 پست
درود به دوستای گلم
خواستم اگه تجربه ای یا نظری دارین اعلام کنین تا ازش استفاده کنم / موضوع اینه که من شمالم و می خواستم یه مغازه ی لباس زیر و وسایل آرایشی راه بندازم اما نمی دونم از کجا خرید کنم . در واقع هیچ تجربه ای ندارم !! اگه اطلاعی دارین کمکم کنین ؟

در ضمن می خواستم بدونم کجا ارزونتره قشم یا تهران ؟ از جا خرید کنم به صرفه تره ؟
عزیزم تمامی لباس زیر های قشم چینی تعداد کمی هم تایلندی هستند قیمت های پارسال رو خبر دارم خوب بودند اما تهران لباس زیر های ایرانی با کیفیت تر و گرونترند بستگی داره مشتریات لباس با کیفیت بخواند یا ارزون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تا قبل از اینکه دلار بره بالا قشم خیلی خوب بود شوهر منم جنس میاورد ولی الان گرون شده.البته بازم از تهران ارزونتره.لوازم ارایشی من خیلی راضی نبودم بیشترشون چینی هستن مشابه اصل .لباس زیر هم معمولی بود.
تهران جنس خیلی بیشتره و اگه از عمده فروش بخری و بدونی کجا بری به نظرم بهتره.
البته باید کشش مغازه رو هم در نظر بگیری.مشتری جنس ارزون میخواد یا پول واسه جنس خوب میده؟
اگه یه بار بری قشم خوبه.درگهان هم خوبه نزدیک قشم و جنساش ارزونتره.
2738
عزیزم دیگه اینو نمیدونم.پول تو کارتت داشته باشت همشون کارت خون دارن.میتونی از شهر خودتم اگه از جنساشون راضی بودی بگی واست بفرستن.در ضمن اگه خواستی با خودت هم جنس بیاری از جین درشون بیار و تک تک و نامرتب تو ساک بچین.بع ضی وقتا ساک رو میگردن و اگه چیزی جینی ببینن جریمه میکنن.باید بگی سوغاتیه.
هر چی میدونستم گتم اگه بازم سوال داری بپرس
2706