2733
2734

سلام دوستان یزدی من بچه هامو پیش دبستانی و مهد شهاب ثبت نام کردم آیا تجربه ای دارید و خودتون از کجا راضی بودید؟

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خودتون تجربه دارید؟ 

من خودم ی مدت توش کار میکردم

بشدت محیط باکلاسیه

اون موقه باشگاه داشتن درست میکردن طبقه پایینش

محیطش خوبه

هر بچه ای ک میره اونجا واقعا بافرهنگه نسبت به بقیه جاهای دیگه ک کار کردم و میدیدم چقد بچه ها میتونن تخس و بد باشن و روهمدیگه تاثیر بذارن

کلاس آی تی هم داشت یمدت

من خودم ی مدت توش کار میکردم بشدت محیط باکلاسیه اون موقه باشگاه داشتن درست میکردن طبقه پایینش محی ...

مهد شهاب چی؟ ساختمانش خیلی شیک بود

2740

سلام عزیزم.ببخشید که اینجا پیام دادم .آخه جایی گفته بودین پرستار هستین اگه لطف کنید جواب سوال من رو بدین ممنون میشم.آمپول آنوکساپرین که در بارداری تزریق میشه من برای دوستم تزریق میکنم از تزریق شکمی می‌ترسه برای همین توی بازوش تزریق میکنم.میخواسم بدونم در بازو هم باید با زاویه ی 90درجه تزریق بشه یا 45درجه و اینکه هم دیروز  و هم امروز یه ذره ته آمپول مونده بود با اینکه تا ته فشار دادم و تزریق رو به آرومی انجام دادم بازم یه ذره تهش مونده بود ممکنه اینطوری اثرش کم بشه و از دوزش کم بشه.دو روزه ذهنم درگیره ممنون میشم جواب بدین.

چون هزینه تزریق بیرون 30تومن هست و باید تا مدتی بزنه از من خواسته که براش انجام بدم قبلاً دیده بودم ولی انجام نداده بودم یعنی دیروز و امروز اولین بار هست که تزریق انجام دادم.

استرس دارم که نکنه خدای نکرده به خاطر تزریق من مشکلی پیش بیاد.الان 6هفته هستن.

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست هرکس نغمه ی خود خواند و از صحنه رود صحنه پیوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد 
سلام عزیزم.ببخشید که اینجا پیام دادم .آخه جایی گفته بودین پرستار هستین اگه لطف کنید جواب سوال من رو ...

سلام بله روی بازو هم مانند شکم ۹۰ درجه تزریق بشه. روی شکم بزنه بهتره. بعد از اینکه آمپول رو تخلیه کردید تا ۱۰ بشمارید بعد در بیارید اگر کمی مایع خارج شد اشکال نداره . تزریقتون درست بوده

سلام بله روی بازو هم مانند شکم ۹۰ درجه تزریق بشه. روی شکم بزنه بهتره. بعد از اینکه آمپول رو تخلیه کر ...

خیلی ممنون عزیزم که جواب دادین 🙏🙏🌸 

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست هرکس نغمه ی خود خواند و از صحنه رود صحنه پیوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد