2752
2734

از بعد از زایمانم میشه صفرام پر از سنگ ریز هست تا حد اکثر سه میلی متر ، دوست ندارم عمل کنم ، طب سنتی ها میگن با دارو گیاهی می‌ره ولی هرچی دارو گیاهی خوردم هیچ فایده ای نداشته ، کسیو میشناسین که با طب سنتی کلا سنگاش رفته باشه

♥️⁩الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم♥️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم سنگ صفرا داشتم با یه دکتر طب مکمل صحبت کردم سنگ صفرا و باید برداری.عملش خیلی راحته

شما عمل کردی ، یعنی دنبال درمان با طب سنتی نرفتی اصلا ؟؟ الان اذیت نیستی هییییچ دردی نداری دیگه . میگن عملش عوارض داره اخه

فقط وقت تلف کردن راهی جز عمل نداره 

آخه این کسایی که توی طب سنتی هستن خیلی با اطمینان میگن حتما از بین میره

سنگ صفردا دفع نمیشه

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
من جراحی کردم خیلی اذیت میشدم اخراش پارسال عمل شدم 

الان راحتی ، ممنوعیت غذایی مثل غذای چرب و ... نداری ، میگن بعدش نفخ و ورم معده میگیریم برای همین میترسم 

خب الان یک سنگ توی مجرام گیر کرده ، پس چجوری اومده بیرون

حرکت کرده؟؟؟این که حرکت کرده خیلی خطرناکه که

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
زر میزنن،عمم بابام عموم همه درگیر بودن همه راههارو هم رفتن اخرشم فقط عمل نجاتشون داد

منم یک دوره از هر کدوم مصرف کردم هیچ نتیجه ای نداشته ، گفتم اصلا بپرسم ببینم کسی بوده واقعا ... بعد از عمل دیگه درد ندارن ؟ همه غذایی می‌خورن

خب الان یک سنگ توی مجرام گیر کرده ، پس چجوری اومده بیرون

میره جایه دیگه،دفع نمیشه..خطرناکه اسی ،حرحت کرده رنگ‌و‌روت زرد نشده؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حرکت کرده؟؟؟این که حرکت کرده خیلی خطرناکه که

اره توی مجرا گیر کرده باید یک عمل دیگه هم انجام بدم درش بیارم 😔😔😔