2737
2734

دعوامون شد

البته سر یه چیز مسخره گفت اماده شده بریم بانک من یه کاری دارم برام انجام بدی منم پاشدم اماده بشم بعد گفت نه هنوز وقت هست منم کلا اضطرابم بالاست این روزها هم دارم مقابله با وسواسم میکنم خیلی اوضاعم داغونه اصلا توان حرف و بحث ندارم

رفتم برا خودم نشستم تا زمانی که گفته برم اماده بشم بعد باز اومد گفت نه حالا اماده بشو بریم ینی سه بار من هی پاشدم هی نشستم اعصابمم که داغون هست دیگه اینم مزید بر علت شد یک کلمه گفتم اَه حوصله ندارما

پاشد رفت بیرون گفت لازم نکرده بیای

حالام دوسه ساعت شده هرچی زنگ زدم برنمیداره گفتم زنگ بزنم عذرخاهی کنم برم کارش انجام بدم تا بانکا بازن ولی جواب نداد

حالا الان برا من مهم نیست حق با کی هست ولی من که همیشه وسواس نداشتم تازه یک ساله اینجوری شدم ولی قبلا هم همیشه با یک غرور خاصی میزاره میره جواب نمیده و دست بالا رو میگیره واقعا خسته شدم از هربار عذرخواهی کردن توی دعواها ینی شاید تو دوازده سال یک بار عذرخاهی کرده باشه همیشه من بودم که باید درک میکردم 

یکبار حتی یکبار این احساس رو ندارم که من توسط همسرم درک شده باشم

جرئتشو نداره

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

در کل بخام بگم

من میگم درک متقابل ینی بفهمی من وقتی اعصاب ندارم یا حالم خوب نیست باید صبورانه تر برخورد کنی

وقتی شوهرم مریض میشه من مدام نگران هستم سرچ میکنم چه چیزی براش خوبه درست کنم فیلم میزارم ببینه همراهیش میکنم تا حالش خوب بشه

اما از وقتی من وسواس شدم یک بار هم با من همراهی نکرده مشاورت کی هست چقدر پولش میشه چی میگه خودش بره یه پرس جو بکنه ببینه چیا حال منو بدتر میکنه چیا بهتر همینجوری عادی برخورد میکنه تااا میگذره من بهرحال روز بد دارم و روز خوب دارم وقتی میخام از یه مساله ای بگذرم برام اضطراب بالایی میاره دقیقا توی همون روزا گیر میده به من چرا اینجوریی چرا اونجووریی 

مدتها بود دعوا نکرده بودم شاید بیشتر از یک سال

2738
معلومه ماشالا رییسی ها ان شا الله همیشه خوش باشید

نه رئیس نیستم ولی جواب نده منم متقابلا اینکارو میکنم به همین خاطر هیچ وقت اینکارو نمیکنه الانم دعوامون شد رفته خونه مامانش ببرتش دکتر تا رسید پیام‌داد که رسیدم 

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰

من همش فکر میکنم اگر الان جواب نداده شب نیاد خونه چکار کنم چه برخوردی داشته باشم

توی دعوا دو طرف باید یه جورایی کوتاه بیان ولی از نظر من همیشه من کوتاه میام ولی حداقل جا برای بحث میزارم

ولی اون این برخوردا رو میکنه و فیس مغرورانه میگیره که مثلا من برم عذرخواهی یا جبران کنم درحالیکه من فکر میکنم بهتره با هم صحبت کنیم تا بفهمیم چی شده که ناراحت شدیم

مثلا من چندروزه  که ناراحتم تازه دیشب میگه چیه باز برات مساله وسواسی پیش اومده گفتم اره گفت خوب بهش فکر نکن و نشست میوه شو خورد

درحالیکه من نیاز دارم بیشتر صحبت کنیم یا بیشتر کنارم باشه

همیشه خدا صبح و شب از سرکارش زنگ میزنن جواب میده چه دعوا کنه چه نه ولی نوبت من که میشه نههه من دیگه لیاقت پاسخگویی ایشونو ندارم

دقیقا اون جکه هست میگه شوهر میکنی بعد دعواتون میشه بازم شب میاد خونه تازه شامم میخاد  نَقلِ همینه. صرفا شب و روز و بگذرونیم میشه زندگی؟