2703
2553
عنوان

من عفونت داشتم ولی متاسفانه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 24682 بازدید | 28 پست
نیروانا جون ببخشید اگه ناراحتت کردم ، به خدا من خیلی حساسم اصلاً دسته خودم نیست ، مامانم می گه تو اگه بچه دار بشی چی کار می خوای بکنی ، سر هر چیزی می خوای الم شنگه راه بندازی !!!!!!!!! خیلی اخلاقم افتضاحه بمیرم بهتره ........

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دلایل ابتلا به عفونت زیاده ...

اصلا نزار منفی باف بشی ... بدترین خصلت و آزاردهنده ترین خصوصیته ...

موفق باشی عزیزم
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
سلام دوس جونا و مون عزیز اینکه ما بیشتر از آقایون دچار عفونت میشیم درش حرفی نیست چون بافت بدن ما همیشه مرطوب و پذیرای باکتری و ویروس است اگه دقت کرده باشین از زمانی که ازدواج کردیم بیشتر دچار عفونت و قارچ و باکتری و خارش میشیم پس یکی از دلیلاش میتونه طرفه مقابلمون باشه البته نه به خاطر خدای نکرده رابطه و از این حرفا ............ به دلیل اینکه مردا مثل ما نمی تون اطراف بدنشون رو همیشه مثل ما تمیز نگهدارن اونم به دلیل کار سنگین و لباس تکراری مو عرق زیادی ، محل مناسبی زیر اندامشون و کشاله رونشون برا جمع شدن میکروبهاست ..........

من چند وقت پیش برای همسرم ژل پیور اینتیم مردونه خریدم خیلی عالیه البته بیشتر قبل از نز-دی-کی استفاده می کنه عالیه خودم هم زنونش رو و دیگه اینکه خشک کردن بدن آقایون از درصد رشد میکروب تو اون منطقه جلوگیری می کنه .......
و دیگه اینکه عزیزکم دوس جون بیماریهای خیلی بد ،گوش شیطون کر مثل زبونم لال ایدز سوزاک هپاتیت و سیفلیس هستند که آدم فکرش به جا های بد میره که حتی برا اونم باید با اعتماد به همسرت به یه چی دیگه مثل دندونپزشکی شک کنی

امیدوارم مفید فایده واقع شده باشد
2456
عزیزم خوب ،شوشوت وقتی یه دفعه بهش گفتی دکترگفته شایدعفونت ازتوباشه خوب توقع نداشته عفونت داشته باشه برای همین یه دفعه رفته توفکرسعی نکن زندگیت روبااین ذهنیت خراب کنی اینجورحرفا به مردا برمیخوره
خدا جون بابت دخمل خوشگلم ممنونم ازت هیچ وقت اد امید‌خدا نا امید نشید‌
2714
قربونت برم راه گرفتن عفونت که فقط رابطه نیست. اگر این طوری باشه ه تقریبا همه به جز همسرشون با کس دیگه های هم ارتباط دارن.
از راه عدم رعایت بهداشت عفونت وارد میشه. مثلا اگر بعد از نزدیکی دستشویی نری به مرور عفونت میگری .یا اگر لباس زیر را در محیطی مثل حمام خشک کنی باید حتما اتو کنی حتی لباس همسرت را.
تازه نوع عفونت مردان میتونه به مرور ایجاد بشه دقیقا مثل عفونت زنان.
موضوع را برای شوهرت باز کن بدون اینکه بهش توهین بشه . مسئله خیلی ساده است
وای از دست ما زنا که انقدر حساسیم :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))9 عزیزم شوهرت اگه خدایی نکرده اشتباهی کرده بود که تو فکر نمیرفت من اینو تجربه دارم که وقتی ناراحت میشن یهو ساکت میشن و باید نازشونو کشید . به نظر من اگه می بینی خیلی ناراحت شده یه عذر خواهی کن ازش بعدم حتما خوب از اینکه یه مشکلی برای تو به خاطر خودش درست شده ناراحت شده خوب منم اگه جای شوهرت بودم اگر یه مشکلی این طوری واسه همسرم نا خواسته به وجود می اوردم حتما خجالت می کشیدم و سکوت می کردم که این از نظر تو تو فکر رفتنه همسرته .خوب دیگه سرتو درد اوردم ان شا الله همیشه تو زندگی با همسرت خوشحال باشیو این عفونته زود تر جاشو به سلامتی بده و تورو خوشحال کنه . مواظب خودت باش عزیزم
ای بابا فکر و خیال الکی نکن ........ ایشالا که چیزی نیستتتتتت خوب مردا هم میتونن مثل ما عفونت بگیرن موقع نزدیکی بادی خودشونو بشورن وگرنه اگه التشون الوده باشه باعث عفونت میشه شاید از همین راه گرفتی فکر بد نکن
اگه میخوای جشن دندونی و تولد بی نظیر و تک برا کوچولوتون بگیرید 09302984825