موضوع بحث

من عفونت داشتم ولی متاسفانه ...

| 1389/07/19 | 23:47 28 بازدید
موضوع بحث: من عفونت داشتم ولی متاسفانه ...
چند وقته پیش برای عفونت شدیدی که داشتم به دکتر زنان مراجعه کردم ، ولی متاسفانه دکتر بعد از معاینه و پرسیدن یه سری سئوال بهم گفت که به احتمال زیاد این عفونت رو از شوهرت گرفتی ، حتی به شوهرمم دارو داد .............
1389/06/31
|
16:13
خب خانومی منم بودم از ناراحتی که چرا همسرم این حرفو بهم زده میرفتم تو فکر خودتو بذار جای شوشوت
1389/06/31
|
16:16
شاید دکتر احتمال داده عفونت شما از همسرت باشه
بعدم این همه دلیل چرا یه راست رفتی سراغ بدترینش
1389/06/31
|
16:17
دریا جون از پاسخگوییت ممنونم ، ولی من تا بهش گفتم دکتر می گه عفونت رو از شوهرت گرفتی ، اون رفت تو فکر
1389/06/31
|
16:22
تازه می گه ، شاید من عفونت رو از خوده تو گرفتم (آخه من قبلاً عفونت داشتم البته نه به این شدت )
1389/06/31
|
16:24
اگه میخوای ذهنت راحت بشه از دکترت بپرس میشه فهمید که خدایی نکرده رابطه ای بوده یا نه
1389/06/31
|
16:27
همین فکرارو میکنیم که همسرای خوبمون رو به طرف این چیزا هل میدیم تا میتونی این فکرهای بد رو از ذهنت دور کن چون به هر چی فکر کنی سرت میاد
1389/06/31
|
16:28
این نیز بگذرد ...
من هم یه بار این اتفاق برام افتاد
به من و همسرم با هم آنتی بیوتیک داد
منم همین حرف رو به همسرم زدم اون خیلی بهش برخورد خیلی زیاد
به من گفت خوبه تو این قدر عفونت میگیری من یک بار بهت بگم از کی گرفتی؟؟؟ که تو این حرف رو به من میرنی؟؟؟!!
دیدم راست میگه
خیلی حرف من زشت بود
از همون جایی که من عفونت میگیرم اونم میتونه گرفته باشه
و حتما راهش رابطه جنسی نامتعارف نیست
1389/06/31
|
16:28
من میخوام و تا آخر امسال به خواستم رسیدم!
دختر خوب این چه فکریه ؟؟؟؟؟؟تو زندگی حرف اول رو اعتماد میزنه تاوقتیکه خلافش ثابت بشه ..
عفونت میتونه به خاطر تمیز نبودن آلت تناسلی هم باشه خوب
1389/06/31
|
16:30
یا اینکه بدن تو خیلی حساسه گلم
افکار منفی رو از خودت دور کن
1389/06/31
|
16:31
آخه عزیز من! عفونت به هزار و یک دلیل ممکنه به وجود اومده باشه. در ضمن مسلمه که ناراحت میشه البته اگه واقعا بی گناه بوده.
1389/06/31
|
16:32
اگه کسی این قدر جنسش خراب باشه که با دو ساعت بیرون رفتن بخواد خدای نکرده بهت خیانت بکنه مطمئن باش راهش رو هم بلده که عفونت یا بیماری دیگه ای نگیره
1389/06/31
|
16:34
با توت فرنگی موافقم اگه یه همچین حرفیو همسرت به شما بگه چیکار میکنی
خیلی حس بدیه بی اعتماد بودن طرف مقابل خیلی اذیت میشه
1389/06/31
|
16:35
باز شما خوبه فکر کنم اگه من به شوهرم همچین چیزی بگم اصلا تا 1 ماه باهام قهر کنه. این بندهخدا که فقط ناراحت شده.
1389/06/31
|
16:36
چقدر شما خوبو مهربونید ، خیلی آروم شدم .
1389/06/31
|
16:38
این حرفا چیه؟ منم هر دفعه عفونت دارم دکتر به شوشو هم دارو میده خیلی طبیعیه از این فکرا نکن دلم سوخت!
1389/06/31
|
16:38
نیروانا جون ببخشید اگه ناراحتت کردم ، به خدا من خیلی حساسم اصلاً دسته خودم نیست ، مامانم می گه تو اگه بچه دار بشی چی کار می خوای بکنی ، سر هر چیزی می خوای الم شنگه راه بندازی !!!!!!!!! خیلی اخلاقم افتضاحه بمیرم بهتره ........
1389/06/31
|
16:48
دلایل ابتلا به عفونت زیاده ...

اصلا نزار منفی باف بشی ... بدترین خصلت و آزاردهنده ترین خصوصیته ...

موفق باشی عزیزم
1389/06/31
|
16:51
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
سلام دوس جونا و مون عزیز اینکه ما بیشتر از آقایون دچار عفونت میشیم درش حرفی نیست چون بافت بدن ما همیشه مرطوب و پذیرای باکتری و ویروس است اگه دقت کرده باشین از زمانی که ازدواج کردیم بیشتر دچار عفونت و قارچ و باکتری و خارش میشیم پس یکی از دلیلاش میتونه طرفه مقابلمون باشه البته نه به خاطر خدای نکرده رابطه و از این حرفا ............ به دلیل اینکه مردا مثل ما نمی تون اطراف بدنشون رو همیشه مثل ما تمیز نگهدارن اونم به دلیل کار سنگین و لباس تکراری مو عرق زیادی ، محل مناسبی زیر اندامشون و کشاله رونشون برا جمع شدن میکروبهاست ..........

من چند وقت پیش برای همسرم ژل پیور اینتیم مردونه خریدم خیلی عالیه البته بیشتر قبل از نز-دی-کی استفاده می کنه عالیه خودم هم زنونش رو و دیگه اینکه خشک کردن بدن آقایون از درصد رشد میکروب تو اون منطقه جلوگیری می کنه .......
و دیگه اینکه عزیزکم دوس جون بیماریهای خیلی بد ،گوش شیطون کر مثل زبونم لال ایدز سوزاک هپاتیت و سیفلیس هستند که آدم فکرش به جا های بد میره که حتی برا اونم باید با اعتماد به همسرت به یه چی دیگه مثل دندونپزشکی شک کنی

امیدوارم مفید فایده واقع شده باشد
1389/06/31
|
16:52
عزیزم خوب ،شوشوت وقتی یه دفعه بهش گفتی دکترگفته شایدعفونت ازتوباشه خوب توقع نداشته عفونت داشته باشه برای همین یه دفعه رفته توفکرسعی نکن زندگیت روبااین ذهنیت خراب کنی اینجورحرفا به مردا برمیخوره
1389/06/31
|
17:14
خدا جون بابت دخمل خوشگلم ممنونم ازت هیچ وقت اد امید‌خدا نا امید نشید‌
ارسال پاسخ و نظر شما