2733
2734
عنوان

نرخ پرستار بچه

274 بازدید | 34 پست

سلام 

مامان هایی که شاغل هستید و پرستار برای بچه تون گرفتید میشه بگین ماهیانه چقدر حقوق میدین ؟

البته منظورم پرستار با سطح سواد بالا نیست معمولی منظورمه

چه کار وحشتناکی خدا نصیب نکنه  آدم‌نمی دونه وقتی خونه نیس چه بلایی سر بچه میارن فیلماشو دیدم ...

وقتی مجبور باشی و هیچکی نباشه بچه رو نگه داره چکار میتونی کنی؟؟؟ 

نمیتونی ک‌ببری سرکار 

عشق یکطرفه اینطوریه ک:اون چاقو گذاشته بیخ گلوت و داره میکشتت . .و تو همون لحظه میگی مواظب باش دستتو نبری :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وقتی مجبور باشی و هیچکی نباشه بچه رو نگه داره چکار میتونی کنی؟؟؟  نمیتونی ک‌ببری سرکار

من کار رو بخاطر بچه رها کردم ادم وقتی میخواد بچه بیاره باید بفکر اینجاشم باشه نه که بیاره بعد بده دست یکی دیگه بزرگش کنه ! بچه محبت و توجه مادر میخواد نه بیگانه

🌱
همه که اینطور نیستن  ما هم بچمون دست هرکسی نمیسپاریم

خیلی لطف میکنی در حق بچت !

ادم وقتی میخواد بچه بیاره باید بفکر اینجاشم باشه نه که بیاره بعد بده دست یکی دیگه بزرگش کنه ! بچه محبت و توجه مادر میخواد نه بیگانه

🌱
2738

عزیزم ب حرف کسی گوش نده اگر صلاح میدونی پرستار بگیر و به این دایه های مهربان تر از مادر ک توی سایت ریختن توجه نکن

من دو،سال پیش ک کرونا بود و مهدها بسته بود پرستار گرفتم از صبح تا ساعت ۳ عصر بود بهش ماهیانه دو تومن دادم، پنجشنبه جمعه ها هم تعطیل بود

تو خداوند رویدادهای محالی🌷☘🌻❤
من کار رو بخاطر بچه رها کردم ادم وقتی میخواد بچه بیاره باید بفکر اینجاشم باشه نه که بیاره بعد بده دس ...

همه نمیتونن کارشون رها کنن . امیدوارم با بچت مهربون باشی و مثل اینجا حرفات نیش نداشته باشه

اره کارمندم

خاله منم کارمنده مرخصی گرفته بوده تا الان ک بچش هشت ماهه شده؛از الان بخواد بره سرکار دیگه نمیدونه بچه رو ب کی بسوزه تو شهر غریب 

مجبوره پرستار بگیره و خونه رو دوربین بذاره 

عشق یکطرفه اینطوریه ک:اون چاقو گذاشته بیخ گلوت و داره میکشتت . .و تو همون لحظه میگی مواظب باش دستتو نبری :)
خاله منم کارمنده مرخصی گرفته بوده تا الان ک بچش هشت ماهه شده؛از الان بخواد بره سرکار دیگه نمیدونه بچ ...

خیلی ها تو این موقعیت هستن واقعا چاره ای هم نیست . من تا نه ماهگی خودم مرخصی بودم بعدش هم به خاطر کرونا دور کار بودم چند ماهی. پرستار مطمئن گرفتم فقط احساس میکنم از حقوقش ناراضیه گفتم اینجا بپرسم

همه نمیتونن کارشون رها کنن . امیدوارم با بچت مهربون باشی و مثل اینجا حرفات نیش نداشته باشه

خداروشکر اندازه ی تو نامهربون نیستم که بخاطر خودخواهی خودم یه بچه ی بی مادر بدنیا بیارم بدم دست غریبه ! 

🌱
خیلی ها تو این موقعیت هستن واقعا چاره ای هم نیست . من تا نه ماهگی خودم مرخصی بودم بعدش هم به خاطر کر ...

چقدر میگیره؟ چون هزینه ایاب ذهاب هم حساب میکنن و کمتر از روزی 100 میگن نمیصرفه

عرضه کردم دو جهان بر دل کارافتاده/ به جز از عشق تو باقی همه فانی دانست