2733
2734
عنوان

سونامی نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 901 بازدید | 48 پست
یوما حق داره الان کسی نمیتونخ درست زندگی کنه چون اون وقت دیگه نمیتونه زندگی کنه
من و دختری و باباش ...شما همه...[smiley]s/sm80.gif[/smiley] امیدوارم همه فرشته های آسمونی خیلی زود مهمون ناخونده دل همه مادرای بهشتی بشن و خیلی زود هم سفر نه ماهه شون رو طی کنن و با سلامت زمینی بشن تو آغوش مادر و پدرشون....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من شنیدم قراره یارانه این ماهو بفرستن کمک یمن...تو وایبر خبرش اومد چقد راسته نمیدونم
من و دختری و باباش ...شما همه...[smiley]s/sm80.gif[/smiley] امیدوارم همه فرشته های آسمونی خیلی زود مهمون ناخونده دل همه مادرای بهشتی بشن و خیلی زود هم سفر نه ماهه شون رو طی کنن و با سلامت زمینی بشن تو آغوش مادر و پدرشون....
2731
یوماهمین یارانه راهم که باکلی منت میدن من کارندارم به مرفه ونداربنظرم یارانه نفری هزارم باشه حق همس مالیات وگرونی وتورم واسه همس ازاولم قیمتانجومی شد بخاطریارانه های کوفتی پس بایدبه همه تعلق بگیره بدون هیچ منتی شایدیکی بخادیارانشو بگیره بده دست یه بیچاره چیکاردارن مرفه بعدهم خودشون اینقدمیخورن ازبیت المال نگران نییتن همین یارانه به چشمشون اومده خلاصه که خیلی ملت ایراناخوارکردن نبایداین باشه حال وروزما
چراغی ک ب خانه واجب است ب مسجد حرام است!
شده قضیه کمک های نقدی و غیر نقدی ایران ب یمن!
بعد زلزه میاد دو ریشتر سالیانه سال بازسازی طول میکشه
جالب تر از همه نمایندگان خانه ملت هستن که هر چند وقت یه وقت کلی تسهیلات برای خودشون تصویب می کنن و آخر هر مجلس که می شه با تصویت آخرین لوایح ته بودجه رو هم جارو می زنن!
   💝اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💝
سلام مهدیا جان
2706