2733
2739
سلاممممممممم
من می خواهم قبل عید بینی مو عمل کنم ، یه پسر 18 ماهه دارم و شاغلم ، می خواهم بعد عمل زود حالم خوب شه، و اینکه نمی تونم هی این مطب و اون مطب برم و اینکه می خواهم کارش طبیعی باشه و هزینه اش هم حداکثر 6 تومن باشه بهتره ، حالا یه مشکل دیگه ام اینه که شوهرم میگه پیش یه دکتر برو که استخوون بینی تو نشکونه ، همچین امکانی هست ؟ میشه این جوری عمل کرد؟
تو تایپیک بینی هم رفتم و باززز سردرگم شدم .
اولا اگه بینیت استخونی باشه محاله نشکنه

بعدشم همسرم پیش ابرومند عمل کرد یعنی عالی یه چیزی میگم یه چیزی میشنوی خیلی طبیعی طوری که هم بینیش خلی شیک شده هم اگه دوستانی که بعد از چند سال میبیننش همش میگن یه تغییری کردی ولی نمیدونیم چیه وقت یمیگیم بینیشو عمل کرده باور نمیکنن چون نه خط بخیه ای مونده نه خیلی مصنوعی شده عالی شده شوهرم 1 ساله عمل کرده خود دکتر گفت 2700 شوهرم انقدر مخشو زد تا 2050 پول داد
هرگز کوچیک شدن رو بهانه ی نبخشیدن قرار نده چون اگه قراربود کسی با بخشیدن کوچیک بشه، خدا اینقدر بزرگ نبود..........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بینی شوهرم 2بار شکسته بود هم انحراف داشت هم پلیپ بینیش استخونی بود
ولی پسر عمه ام الان حدود 9 ماهه که همون دکتر ابرومند عمل کرده بینیش گوشتی وحشتناک بود که همیشه به شوخی بهش میگفتم یه موقعه عمل کردی حتما گوشت اضافیتو بگیر میتونی باهاش یه حلیم حسالی بپزی ولی خدایی عالی شده ولی خوب اون بچه سوسول دلش عروسکی میخواست همونم شده

دمتر ابرومند انقدر سرش شلوغه که برای مشاوره میرفت شوهرم ساعت 1یا2 نوبتش میشد تا توی راه رو مطب نشستن چون فم کارش عالیه وهم خدا شناسه با مشتریش راه میاد
هرگز کوچیک شدن رو بهانه ی نبخشیدن قرار نده چون اگه قراربود کسی با بخشیدن کوچیک بشه، خدا اینقدر بزرگ نبود..........