2737
2734
عنوان

بالا بودن آمونیاک خون پسرم

4932 بازدید | 11 پست
بچه ها من پسرم آزمایش داده آمونیاک خونش بالاست.دکتر گفت نگران نباش ودارو داد/ الان توی نت خوندم دیدم بالا بودن آمونیاک یکی از دلایلش می تونه بیماری متابولیکی باشه که لاکتاتخون هم بالا می ره.من پسرم لاکتاتش خوبه. نمی دونم چکار کنم.با دارو مشکلش حل می شه؟همیشه باید دارو بخوره؟ دکترش هیچ رژیم غذایی نداد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالا ک خیره.دختر منم انزیمای کبدش بالا بودو التهاب کبد داش میگفتن باید صفراش عمل شه ولی با ی رژیم ساده چن ماهه خوب شد.فقط بهش رسیدگی کن
خدا جونم مراقب دیانا و اتنای نازم باش.عاشقتم خدای مهربونم
2731
مامان حانیه جون پسر منم امونیاک خونش بالاست تازه جواب ازمایشش رو گرفتم خیلی نگرانم ممکنه بگین نتیجه دارو دادن چی شد؟
هرکی نی نی میخواد بگه: یا الله یا محمد یا علی یا فاطمه یا حسن یا حسین یا صاحب الزمان ادرکنی و لا تهلکنی رب لا تذرنی فردا و انت خیرالوارثین یا الله یا الله یا الله
لاکتات خونش نرماله البته
هرکی نی نی میخواد بگه: یا الله یا محمد یا علی یا فاطمه یا حسن یا حسین یا صاحب الزمان ادرکنی و لا تهلکنی رب لا تذرنی فردا و انت خیرالوارثین یا الله یا الله یا الله
2738
مرسی عزیزم.خدا کنه چیزی نباشه.دیگه تحمل این یکی رو ندارم

سلام ببخشید شمابچتون راه رفت؟بچم 4سالشه راه نمیره 6ماهگی چندبارتشنج کرد ازدیوارمیگیره ولی خودش تنهایی نمیتونه یکساله کاردرمانی میبریم تاثیرنداره برلی شماراه رفت؟چه دارویی بهش دادید توروخدااگه میامم رومیخونبدجواب بدبد