2737
2734
سلام دوستای خوب نی نی سایت
امیدوارم همیشه خوب و خوش و خرم باشین . من یه پسر 2 ساله دارم و دوباره ناخواسته باردار شدم و فاصله سنی دوتا 2.5 سال می شه . اول که فهمیدم خیلی ناراحت شدم و حتی گریه کردم چون اینقدر این پسرم شیطونه که دیگه اصلا بچه نمی خواستم ولی اطرافیانم می گن اگه یکی دیگه بیاد خودت بعدا راحتی و فاصله سنی اگه کم باشه بهتره ولی من همش نگرانم و می ترسم از عهده اش برنیام . می شه لطفاً تجربیاتتون رو در اختیارم بذارین که آیا اصلاً این فاصله سنی در آینده خوبه و چه کارائی بکنم که راحت تر باشم و به مشکل نخورم چون کارمند هم هستم و وقتم خیلی محدوده . این پسرم رو هم مامانم نگه می داره ولی مامانم پادرد داره و خیلی سختشه و احتمالا به زودی بزارمش مهد چون خیلی شیطونه.
ممنون می شم اگه کمکم کنین . براتون دعا می کنم .
چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
عزیزم فاصله سنی بچه های من 1 سال و 11 ماه هست
خودم خواستم هر 2 تا بچه را با برنامه ریزی باردار شدم
راضی هستم ولی سخته
البته من را بجه اولم خیلی اذیت کردو هنوز هم میکنه
ولی از وقتیکه رفت مدرسه زبان انگلیسی (اموزشگاه)
خیلی خوب شد
در ضمن چون فاصله سنیشون کم بود اصلا حسادت نکرد به دومی
دیگر هیچگاه چنین روزی را با فرزندتان نخواهید داشت،فردا کمی پیرتر از امروزشان خواهند بود. امروز یک هدیه است، نفس بکشید و توجه کنید. آنها را ببویید و نوازش کنید، امروز لذت ببر مادر، پیش از اینکه متوجه شوی، تمام خواهد شد.
مرسی بهاره جان
دوستای خوبم خواهش می کنم بگین چیکار کنم که راحت باشم و پسرم بهش حسادت نکنه . از تجربیاتتون بگین اصلا این فاصله سنی خوبه یعنی امیدوار باشم یا اگه دیرتر می شد بهتر بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مخصوصا اگه از یک جنس باشند خیلی خوبه
مثلا من 2 تا دختر دارم خیلی خوبه
از نظر پوشاک
از وسایل بازی
از نظر علایق و نزدیک بودن خلق و خوی
از نظر مدرسه رفتن (یه مدرسه میرن نیازی نیست یکی رو ببری شرق یکی رو ببری غرب)
تمام شدن دوران خردسالی و نیازهای مراقبتی کودکی در یک دوره زمانی
خیلی فواید داره فاصله سنی کم و مشکلات خاص دوره زمانی کودکی آنها
و در کل همبازی هم هستن
دیگر هیچگاه چنین روزی را با فرزندتان نخواهید داشت،فردا کمی پیرتر از امروزشان خواهند بود. امروز یک هدیه است، نفس بکشید و توجه کنید. آنها را ببویید و نوازش کنید، امروز لذت ببر مادر، پیش از اینکه متوجه شوی، تمام خواهد شد.
مرسی بهاره جان الهه جان و پریسا جان . منم اعتقاد دارم یجنس باشن بهتره ولی من عاشق دخترم و اولی پسر بود حالا ببینیم تا خدا چی می خواد خودم و خواهرم هم 1.5 سال اختلاف سن داریم مامنم خیلی خیلی اذیت شه ولی خودمون خیییییییییلی با هم خوبیم و هیچوقت کمبودی حس نکردیم.
ایشالا بچه هاتون همیش سالم باشن خوشحال می شم بازم در این مورد بشنوم و راهنمائی بگیرم
بهاره جان خیلی بهم دلداری دادی مرسی
2740
منم همینجوری بودم بچه دومم ناخواسته بوداولش یعنی تادوسال خیلی اذیت شدم ولی دیگه الان راحتم چون باهم بازی میکنن پسرم4سال ونیم ودخترم 2سال ونیمشه اصلاناراحت نباشی خداصبرشومیده منم اولاش خیلی ناراحت بودم نمیتونستم قبول کنم که دوباره بچه داشته باشم ولی وقتی فهمیدم که دختره خیالم راحت شد معمولا بچه های ناخواسته عزیزترن تابچه ای که بابرنامه ریزی باشه از لحاظ ساکت بودن و....