2737
2739
عنوان

تنگی مجرای ادرار پسرم...

66519 بازدید | 48 پست
سلام مامانهای گل و مهربون

پسرم 5 سالشه از وقتی نوززاد بود متوجه شدم که مجرای ادرارش تنگه و برای ادرار کردن مشکل داره
اولش دکترش فکر میکرد علت گریهای بی امونش کولیک هست ولی من بالاخره متوجه شدم واسه ادرار مشکل داره و علت گریهاش هم اینه که بسختی جیش میکرد
دکتر واسش میل زد و مدتی خوب بود تا پارسال که دوباره حس کردم جیش کردنش غیر عادیه چون هر وقت جیش میکنه من باید تمام کاشیای دستشوییو تا ارتفاع قد خودش و حتی بالاتر بشورم

تا حالا چند تا دکتر رفتم....دکتر متخصص کودکان میگه باید فورا عمل شه ومن از عمل خیلی خیلی میترسم
یه دکتر اورولوژی قدیمی و خوب هم بردمش که مجرای ادرارشو با پنس باز کرد و 2 تا پماد داد که 4 بار در روز استفاده کنم واسش
زیاد معتقد به عمل نیست ولی به من گفت باید تو خونه با درجه نوک التشو خودم باز کنم ولییییییییییییییییییی من نمیتونم اینکارو بکنم

حالا میخام بدونم مامانهای گلی که با این مشکل روبرو بودن چیکار کردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دکتر اورولوژی میگه بهتر گزینه اخر عمل باشه چون عمل واسه یه بچه عوارض جسمی و روحی داره!!!!!!!!!!

ولی من نمیتونم یعنی دلشو ندارم که با درجه تب مجرای ادرارشو هر روز باز کنم!!!!!!!

از طرفی میترسم واسه کلیه و مثانش مشکلی پیش بیاد چون جیشش خیلی باریک و به سمت بالا مزنه و زمان زیادی طول میکشه تا بتونه مثانشو خالی کنه

نمیدونم چیکار کنم
تو رو خدا اگه تجربه این موضوع رو دارین بیاین ببینم شما چیکار کردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
azizam man vaghti pesaram 40 ruzesh bud khatne kardam va dr goft age mikgay tangi nagire dareje tab ro ruzi 2bar yek hafte mesle shoma varede majarish konam. Kheili sakht bud va avalesh mibordamesh darmangah va baram mikard vali ye dafe ke khodam kardam dige baram rahat shod. Kheili dardeshun nemigiqe. Bebar darmangah
خواهش میکنم بیشتر توضیح بدین یعنی وقتی ادرار میکنه زور میزنه به خودش فشارمیاره؟منم میترسم
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است
2740
عزیزم من اگر جای تو بودم پیش چندتا متخصص اورولوژی میرفتم. موضوع رو جدی بگیر و با مشورت چند متخصص خوب تصمیم بگیر. یکی از اقوام ما بچه اش فکرکنم در مجرای ادرارش پولیپ داشت. چون دیر شده بود ظاهرا یکی از کلیه هاش رو از دست داده.
شهر جون نوک التش ملتهبه یه کم....تا دکتر التشو دید گفت مجراش خیلی تنگه من تو این چند سال خیلی دقت نکرده بودم مامانم متوجه شد و بهم گفت

دکتر بلافاصله واسش سونو نوشت که خدا رو شکر تو سونو کلیه . مثانش سالم بود ولی تو یه سال گذشته بس که مشکلات دیگه داشتم و بهم ریخته بودم پاک این قضیه کمرنگ شد ولی الان چند روزه متوجه شدم شدیدا جیشش باریک و بالایی شده از قدش میزنه بالاتر
سلام.تورو خدا هر دکتر خوبی که می شناسید معرفی کنید.پسرم ختنه شده به دنیا اومده اما دکترا گفتند یه جراحی نیاز داره اما تا 3یا 6سالگی باید صبر کرد.الان نزدیکه 3سالشه.اول می خوام ببرمش یه متخصص اورولوژی.به کمک وهمفکری همتون نیاز دارم.
من پسرمو وقتی 3 روزش بود دکتر ترجمان که دکتر خودمم بود واسه سزارین ختنش کرد.........چه اشتباهی کردم به خدا
اخه میگن تنگی مجرای ادرار از عوارض ختنه شدن زیر 3 ماهگی هست
2706