2752
2734

بچه ها میخواستم بدونم شما مدرک گواهی پایان دوره تحصیلی گرفتین یا نه ؟

من اون زمان رفتم مدرسه ریز نمرات با گواهی اشتغال به تحصیل بهم دادن و من بنابه دلایلی نرفتم پیش دانشگاهی به خاطر همین قضیه پیگیر نشدم به نظرتون الان چیکار کنم کجا برم دنبال مدرک دیپلم 😑😑

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   

مدرسه ای که درس میخوندی برو بگیر

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

فکر کنم باید بری همون مدرسه ای که بودی 

من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  ..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
مدرک دیپلمت دبیرستانی که درس می خوندی

الان برم میدن دیر نشده چون پرونده ام دست خودمه

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   
بله من سال ۸۴ دیپلمم تموم شد ولی  ۵ سال پیش رفتم از دبیرستانم گرفتم مدرکمو

الان برم میدن چون پرونده ام دست خودمه

منم سال ٨٤ گرفتم . کاری نداره که به مدرسه ات مراجعه کنی دارن .  اگرم مدرسه تغییر کرده . زنگ بز ...

پرونده دست خودمه مشکلی نداره عزیزم

الان برم میدن چون پرونده ام دست خودمه

بله من کلا پروندمم نمیدونم کجا بود بعد ک رفتم از مدرسه نامه گرفتم‌  پروندم و ریز نمراتم ک دستم بود پیدا شد

پادشاه قلبم👑 اونیه ک تنها ملکه ی قلبش منم❤