2733
2734
سلام دوستان عیدتون مبارک من 8 ساله که کارمند یکی از ادارات دولتی شهرمون هستم و یک پسر سه ساله دارم که وقتی میام اداره اونو پیش مامانم میذارم ..خیلی وقته که فکر نرفتن به سرکار رو دارم وضع مالیمون هم خدا رو شکر خوبه یعنی اگر من نرم لطمه ای وارد نمیشه فقط باید کمی توقعاتمون رو کم کنیم میشه راهنماییم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سپیده جان وقتی میتونی بری چرا میخوای کار نکنی خدا رو شکر شرایطت که خوبه من نظرم اینه برو یه بازنشستگی واسه خودت داشته باشی استقلال مالیتم از دست ندی این نظر منه البته بازم شما صلاح کارو بهتر میدونی
کسانی که به من می گویند تو به جهنم می روی و ما به بهشت، مرا خوشحال می کنند؛ چون مطمئن می شوم که با آن ها به یک جا نمیروم 
2740
حرفهای شما رو خیلی ها بهم گفتن ولی وقتی دور و برم رو نیگاه میکنم که اکثرا سرکار نمیرن ولی اجر و قربشون از منی که مثل چی زحمت میکشم بیشتره هم سر وضع زندگی هم خودشون تازه من احساس میکنم منی که میرم سرکار از اونی که توی خونه اسا افسرده ترم
شوهرم مرد خوب و مهروبونیه اما چون خودم از اول این طوری خواستم که اون روی حقوقم حساب باز کنه اونم دقیقا همین کار رو میکنه یعنی حقوق و دریافتی من خرج هزینه کرد خونه میشه و دریفاتی ایشون صرف پس انداز ها و خرید خونه و ماشین
2706