2737
2734
ﻭ ﻣﺜﻞ ﻣﻦ ﺗﻨﻬﺎ ﻫﺴﺘﻦ ؟
یه ضرب المثل قدیمی چینی هست که خیلی قدیمیه ،کسی به اون صورت یادش نیست، حتی خود چینی هام فراموشش کردن چه برسه به من که واستون بگم 
اما خیلی اموزنده بوده ! 
ما خونه ی خودمونیم، ولی تنها نیستیم
سه نفریییییم، با یه نینی تو شیمکم
خدایا شکرت، بخاطر داشتن همسری مهربان و همراه، دو گل پسر سالم، و خانواده ای بی نظیر. خدایا، نعمت داشتن خانواده ی خوب رو قسمت همه بکن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ما هم امشب جایی دعوت بودیم . ولی چون تا دیروقت سر کارم و فردا صبح هم باید ساعت شش از خواب پاشم برم سر کار. صلاح رو در این دیدیم که با یه عذرخواهی علی رغم میل باطنیم نریم مهمونی . و فقط من و شو شو هستیم .
من و شوهرم و پسر 6 ماهم تنهاییم آخه از خانواده هامون دوریم
ولی می خوام برا شب کیک بپزم و قزل آلا و فسنجون
میخوام تنهایی بهمون خوش بگذره
با اینکه با شوهرم سرسنگینم از دیروز تا حالا دارم بشور و بساب می کنم اصلا بهم کمک نکرد ولی گناه داره الان سر کاره برا شب می خوام سوپرایزش کنم
برای خودت دعاکن که آرام باشی... که حتی وقتی توفان می آید، از آرامش تو آرام گیرد..
2740
بچه ها، یه سوال، نظرتونو میپرسم
من میگم فردای شب یلدا مدارس و ادارات و بانکها باید یکی دو ساعت دیرتر باز شن. فقط یه شب تو سال هست که مردم میخوان دسته جمعی بیدار باشن. البته بجز شبهای احیا، که برای اون شبها همینکارو میکنن و همه جا دیرتر باز میشه. نظرتون چیه؟
خدایا شکرت، بخاطر داشتن همسری مهربان و همراه، دو گل پسر سالم، و خانواده ای بی نظیر. خدایا، نعمت داشتن خانواده ی خوب رو قسمت همه بکن.
دیشب از اینکه ما پیش بقیه نیستیم خیلی ناراحت بودم و یواشکی گریه کردم ولی امروز گفتم بی خیال منکه تنها نیستم همسری هست گل پسرو هم هست
برای خودت دعاکن که آرام باشی... که حتی وقتی توفان می آید، از آرامش تو آرام گیرد..
2706