2737
2734
سلام.یلداتون مبارک
من دیروز صبح به اندازه سر سوزن زیر چشمم ورم کرد.گوشه چشمم سمت بینی
و وقتی روش دست میکشیدم درد میگرفت
اما امروز یه کوچولو دیگه ورم بیشتر شده و پلک که میزنم یکم درد میگیره
ولی کلا اصلا بزرگ و زیاد و قرمز نیست
حالا سوالم اینه که ممکنه بزرگتر و بیشتر بشه?
اگه آره که تا کی ممکنه بزرگتر شه
و اینکه میتونم روش مداد بکشم و بالای چشمم رو ریمل بزنم.پایین رو نه هاااااا
پیشاپیش ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام دوستم
منم خیلی گل مزه میزنه چشمم ممکنه حدودا یه هفته طول بکشه وقتی درد میکنه یعنی داره بزرگ میشه
وقتی به خارش افتاد یعنی داره خوب میشه
من تو کتاب طب سنتی خوندم سیب زمینی رو پوست بکنید وروش بزارید تا خوب بشه همون سردی سیب زمینی باعث میشه ورمش بخوابه وبزرگتر نشه خودمم امتحان کردم برام موثر بوده
امیدوارم زودتر خوب بشی
خیلی محتاج دعایم ....ممنون میشم برای براورده شدن حاجتم صلوات بفرستید .اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
چشمتون روز بد نبینه. چند وقته پیش گل مژه زدم. اصن یه وضی. رفتم فارابی. یه هفته طول کشید خوب شد. خیلی بد شده بودم.

آب گرم رو باز کن چشمت رو بگیر زیرش. عفونت ها رو میکشه. چیزی نمال. چشم شوخی بردار نیست
گذر زمان هیچ چیزی را حل نمی کند ماست مالی می کند...
2740
راستی ممکنه گل مژه نباشه ها....
من پشت پلکم یه دونه مثل گل مژه زذه بود یه مدت طولانی خوب نمیشد.
رفتم دکتر گفت غده چربیه.
گفت منافذ روی پلکت بسته شده چربی نتونسته به بیرون بریزه و غده شده
منم دارم سعی میکنم از آزکابان فرار کنم......!خدارو شکر......!
منم چند سال پیش چشام گل مژه می زد، رفتم چشم پزشک و یه قطره استریل داد و گفت دستمال تمیز بذار رو بخاری گرم بشه و بعد بذار روی پلکت و یه مقداری(کم ) فشار بده و مالش بده ، بعدش هم قطره بریز .

گفت بعد از اینکه چشمت خوب شد ؛ برای اینکه دوباره اینجوری نشی هفته ای یک بار چشمهاتو ( داخل چشم نه هاااااا بیرونش و مژه هات و پلکهات رو ) با شامپو بچه مالش بده و بشور .

خدا خیرش بده دیگه الان چند ساله همون کار رو می کنم و از اون زمان 7- 8 سالی می گذره دیگه گل مژه نمی زنم.

گفت علتش اینه که پلکهات چرب هست و میکروب رو تو خودش نگه میداره و اینجوری میشه.