2733
2734
نمیدونم چی بگیرم
میشه لطفا راهنمایی کنید؟

راستش به این فروشگاه ها اطمینان ندارم واسه همین میخوام اینترنتی بگیرم
ولی خب نمیشه بو کرد آخه!
چون از فروشگاه هم نمیخوام بخرم نمیشه برم فقط بو کنم!
لطفا راهنمایی کنید

در حد 50 تومن اگه باشه بهتره

مدل های عطر خیلی زیاده نمیدونم بوی کدوم بهتره؟!
مثلا اینا چندتا:

Delices cartier
Azzaro now
Pierre cardrin pour femme
VersaceBright crystal
Arampis always fw
Hugo Pure purple
Femme de mont blanc
212 s--y fw
Paris hilton
Love in paris nina ricci
Kenzo

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم به نظر من بهتره بری بو کنی ، میدان ارژانتین فروشگاه هایلند میتونی راحت بو کنی و اگه نخواستی نخر حتی کمکت هم میکنن ، بین اینها من ورساچه کریستال مشکی را از همه بیشتر دوست دارم البته هیچ وقت نداشتم و فقط کادو گرفتم
2728
ممنون از همه
نه من تهران نیستم
مشهدم

اگه عطر شیرین خنک و فلورال معرفی کنید ممنون میشم

اینا هست ولی نمیدونم بوش چجوریه
اگه میشه کمک کنید

Love in pink
ultraviolet summer pop f w
cool water women ice fresh
burberry london f w
CK Eternity
ESCADA signature
versace for w
Bright crystal
BOSS women
NINA Ricci L'AIR du Temps
versace versense
versus
laulque encre noire la elle
عطر وادکلن اصل رو می تونی از وزرا یا هایلند تومیدون ارزانتین بگیری ...دولچه گابانا و بلولایت خیلی شیک وخوشبوهستند ورساچه هم دیگه واقعا تکراری شده
بزرگترین نیرنگ دنیا ان است که اختیار زندگی از دستمان خارج شده واز ان پس سرنوشت حاکم بر زندگی شود
2740
si fleuri هم خیلی خوش عطره و شکلش هم زیباست من رنگ قرمزش را کادو گرفتم قیمتش 50 تومنه .

shalis هم خوبه حدود 50 تومنه
خدا جونم ممنون که منو دوباره لایق مادر شدن دونستی،کوچولوم رو به تو سپردم و بیمه اقا امام رضا (ع) کردم .اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
خانوم ها من عاشق عطرم و کلن عطر هم زیاد می خرم. از یه مغازه توی مرکز خرید، خیابون جلال آل احمد، زیر پل یادگار. طبقه همکف، عطر فروشی اسکار، پایین پله برقی. من همه ی عطرامو از اونجا خریدم. تستر عطر هم دارن که ارزونتره ولی همون بوی عطر اوریجینال رو داره.
نسبت به خرید عطر اصل، حساس باشید. عطرها مستقیما با سیستم تنفسی شما سروکار دارند. اگر عطر شما نامرغوب باشد احتمال این‌که به بدن‌تان و حتی به محیط‌زیست صدمه بزند زیاد است. این روزها زیاد دیده می‌شود که دستفروش‌ها عطرهایی را با شکلی شبیه عطرهای اصل می‌فروشند و متاسفانه عده‌ای هم این عطرها را می‌خرند. سری به سایت‌های فروش عطر مورد نظرتان بزنید. با یک جست‌وجوی ساده متوجه خواهید شد که قیمت آن عطر حدود چقدر است. چطور ممکن است همان عطر را با یک دهم قیمت بفروشند و بگویند اصل هم هست؟ حتی اگر گفتند به خاطر نداشتن جعبه به قیمت پایین فروخته می‌شوند باور نکنید؛ این عطرها تقلبی هستند.اگر عطر شما تقلبی باشد می‌تواند علاوه بر پوست به ریه‌ها نیز آسیب بزند. علائمی مثل خارش گلو و بینی، عطسه، آبریزش بینی و سرفه می‌تواند نشان‌دهنده مشکل‌دار بودن عطرتان باشد. از طرف دیگر افرادی که آلرژی دارند یا به بیماری‌ها و مشکلات تنفسی مثل آسم دچار هستند باید بسیار مراقب خودشان باشند. حتما سایت زیر را ببینید http://kimiabazar.ir/cat.aspx?Scat=12&s=17480