2733
2734

دارم ازغصه دق میکنم امروزبادادوبیدادودعواوآبروریزی اومدامضاگرفت که مهریه موببخشم 

بچه هام جیغ میکشیدن میخواست به زورببره😭😭مجبورشدم ببخشم

چراااا

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

امروزدستش روشدتموم این یک ماهو داشته خیانت میکرده بازم باهمون زنه پیرهرزه😭😭😭دعوامون شددستش وجلوی خانوادم برید اوناهم دلشون سوخت من وبچه هام برگشتیم خونه بابام اینا

وای اومدیم خونه بابام ایناهی زنگ زدتهدید کرد میام ابروتون ومیبرم بچه هارومیگیرم بچه هامم تاحالاازم جدانشدن جیغ میزدن منم مجبورشدم امضاکردم 

حالافهمیدم همش نقشه بوده بازم اون زنه هرزه واسمون نقشه کشیده بوده خدا

دخترم ۱۲سالشه خودش بایدتصمیم بگیره کوچیکه هم سه سالشه مگه میتونه تاهفت سالگیش بگیره؟؟

دختر بزرگتون که حتما شما رو انتخاب میکنه

اما باید مهریه رو در ازای کوچیکه میبخشیدی

توکل بخدا

دختر بزرگتون که حتما شما رو انتخاب میکنه اما باید مهریه رو در ازای کوچیکه میبخشیدی توکل بخدا

میشه دعاکنی دارم ازغصه دق میکنم ازخونه زندگیم بیرونم کرده مهریه روگرفته خیانت وآبروریزی کرده چی بگم😭😭😭