2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شاید آمادگیشو نداشته از پوشک گرفتیش.شایدم میخواد لجبازی کنه.من پسرم دو سال و 5ماهشه یه ماه پیش میخواستم بگیرمش امتحانی دیدم یه بار جیش کرد با اینکه چیزی بهش نگفتم گریه کرد رفت پوشکشو آورد گفت اینو ببند.منم بهش گیر ندادم.گفتم هر وقت خودش خواست دیگه پوشکش نمیکنم.با اینکه یه عالمه واسش توضیح دادم ولی شنیدم کسایی که بچه هاشوتو زود از پوشک میگیرن مثل بچه شما میشند.راحت گرفتیش یا اذیت کرد؟
2740
سلام منم چند ماهه دخترم رو از پوشک گرفتم از دیروز 3 بار پیش اومده که جیشش رو وقتی گفته که در حال ریختن بوده. قبلا این طوری نبود ببخشید من جوابی نداشتم .فقط اومدم همدردی کنم و از راهنمایی های دوستان استفاده کنم
در شگفتم از شخص متکبر که دیروز نطفه ای بوده و فردا لاشه ای است.   امام علی علیه السلام
از شورت آزمایشی استفاده کن . مثل شورت معمولیه ولی یه لایه ضد آب روشه. تا یه مدت همین راهشه. مدام باید ازش بپرسی . بهش یاد بده وقتی زیر دلت درد گرفت به مامان بگو بریم دستشویی. بچه ها چون مشغول بازی میشن یادشون میره بگن. اوایل با جایزه دادن تشویقش کن.
🌷خداوندا كمكم كن تا درهايى كه به رويم ميگشايى ، ندانسته نبندم. و درهايي را كه به رويم ميبندى را به اصرار نگشايم.🌷
خواهر من وقتی از پوشک گرفتیمش جیشش رو میگفت یا میرفت دم در توالت میایستاد ولی پی پی شو باید توی پوشک میکرد . وقتی پوشی میبستیم میرفت زیر میز ناهار خوری با آرامش تمام کارشو میکرد.
🌷خداوندا كمكم كن تا درهايى كه به رويم ميگشايى ، ندانسته نبندم. و درهايي را كه به رويم ميبندى را به اصرار نگشايم.🌷