2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام عزیزانم خوبید ؟
خیلی ممنون مامان آران جونم که بهم دلداری دادی
با اینکه امید داشتم که این ماه مامان شده باشم ولی نشد حالا هر چی خدا بخود
انشاالله که هر کجایی که هستید سالم و سرحال باشید
راستی مامان آران جون هولیر خوش میگذره چرا اونجایی ؟
اگه میشه به کلوپی که دعوتت میکنم بیا تا بیشتر از هم بدونیم
2714
سلام به مامان اران جون و فرشته ی عزیزم و همه ی دوستهای گل دیگه خوبید؟اران جون کنار اسمت نوشته نی نی سایت من اونجا کلیک کن بعد کلوپهای من رو بزن کلوپی که دعوتت کردم میاد
اره فرشته جون واقعا خوش میگذره جای سر سبز و خوبیه شهر ی که ما هستیم در سال 8 ماهش هوا ابریه
منم با شوهرم اومدم برای فوق که 1 سال دیگه برمیگردیم ایران و بعد از 8 ماه دوباره برمیگردیم هند برای دکترا
ولی اینم گفته باشم که من درس نمیخونم شوهرم درس میخونه
25 سالمه 6 ساله که ازدواج کردم و 10 ماهه که اقدام کردم اما از نی نی خبری نیست حالا هر چی خدا بخواد
اگه میشه شما هم خودتونو یه کوچلو معرفی کنید
سلام. فلورا جون چرا خودتم درس نمیخونی؟ مدرکت چیه/؟؟؟ کاش اگه برات مقدور بود میخوندی چون منم 4 سال فنلاند بودم و درس نخوندم. سال اخر خیلی پشیمون بودم ولی دیگه کار از کار گذشته بود.

منم 33 سالمه و 2 تا دخمل دارم. ایدا 12 ساله و ایلین 2.5 ساله. 4 سال هلسینکی بودیم و الان 1 ماهه برگشتیم. تا 20 روز دیگه شوهرم هم برمیگرده و میریم سنندج زندگی میکنیم.
شوهرم دوست داره دوباره برگردیم فنلاند و یا هرجایی غیر از ایران اما من میگم برای همیشه سخته.حالا ببینیم چطور میشه.

برای نی نی نگران نباش. ت 1 سال که اصلا جای نگرانی نیست و طبیعیه و بعد از اون کم کم باید به فکرش بود.

راستی شوهرت چه رشته ای میخونه؟؟ چه شهری هستید؟
هلسینکی هم همیشه هوا ابری و سرد بود و فوقش 4 ماه هوا خوب بود. همیشه زمستونا غر میزدم. اما الان پشیمونم. کاش یه 10 درصد از اون هوا و طبیعت اینجا بود.
فرشته جون سلام
از هوای خوب گفتی آی که دلم لک زده برا هوای خنک مخصوصا این فصل سال که اینجا هوا45 درجه ست
فلورا جون اگه تو رژیم غذایی خودت و شوهرت گوت رو ک و میوه رو بیشتر کنی شاید نتیجه بده
اینجا یه دکتری رو می شناسم که برا خانمایی که می خوان بچه دار بشن اما نمی تونن فقط برا شون رژیم می زاره خیلی هم نتیجه داده
2706