2726
عنوان

]چقدر به خودتون می رسید؟ روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1162419 بازدید | 8784 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گل رز جون از نوتریسرات دوکری استفاده کن شامپوی خوبیه یا محصولات glisشوارتسکف
بعد از حموم هم سرم مو استفاده کن که آنتی فیز هستند سینره هم داره اما من ویگورنس و کریستال و فیتو استفاده می کنم
nutricerat ducray شامپوی خیلی خوبیه ماسک و سرم مو هم داره فرانسویه یه سرچ کنی پیدا می کنی

شامپو روغن خز کلوران هم خیلی خوبه

من 2 روزه آبرسان اوریاژ می زنم راضیم قیمتش هم 19000
قبلا هم آبرسان ایوروشه و لیراک داشتم اونها هم خیلی خوب بودند عزیزم
2728
فاطی جان من دیروز رفتم کرم دست بگیرم دکتر داروخونه کرم الارو رو بهم داد و کلی اطلاعات در مورد کرم چشم الارو هم به من داد . آخه دفعه قبل فقط چون دکتر تو نسخه ام نوشته بود الارو رو گرفتم و اطلاعاتی در موردش نداشتم .

کرم دور چشم الارو 2 تاست
1- کرم دور چشم ضد چروک با خاصیت لیفتینگ قرمز رنگه تو کاتالوگش نوشته 74% پیشرفت و بهبودی در علائم چین های ظریف در طی 4 هفته و 60% افزایشقوام و الاستیته پوست در طی 4 هفته مناسب سنین 30 به بالا

2-کرم دور چشم ضد چرو ک با خاصیت ضد تیرگی قوی
76% پیشرفت و بهبودی در علائم چین های ظریف در طی 8 هفته و 65% کاهش تیرگی دور چشم در طی 16 هفته مناسب سنین بالای 25 سال
سلام فدی جون خوبی پوستت خوب شد؟
عزیزم من الان یه هفتست از پماد تر تینوئین میزنم کمی میسوزه کمی هم پوس پوست شده ولی تغییرات اساسی پیش نیومده
فدی جون چقدر دیگه باید بزنم تا تغییراتشو ببینم؟
برا پوست خودت چطور بوده؟
میشه یه ضد افتاب بهم معرفی کننی
ضدافتاب مای خوبه ؟
خدایا شکرت خدایا مرسی که هستی خیلی دوست دارم برای سلامتی و ظهور صاحب الزمان یه صلوات 
سلام بچه ها من از خونه خواهرم ?ست میذارم
گل رز جون میشه بگی طرز استفاده از ا اچ ا فل.وکسیا بهت چی گفتن؟ منظورم اینه که پوسستون چربه؟ واینکه چه تاثیراتی روی پوستتون داشت خانومم؟ و اینکه دور چشم هم میزدید؟
و اینکه احتمالا جوشهات هم خوب شدن با این؟
2706