2733
2734
سلام به همه مامانهای گل
از تمام کسانی که تجربه خرید لوازم برای نوزاد دارن میخوام کمک کنند لوازمی که واقعا نیاز هست رو بگن چون اصلا لوازم غیر ضرروری و اضافی نمیخوام بخرم برای چهار پنج ماه اول هر چی که بودنش ضروریه رو بهم بگید ممنون میشم
سلام دوستان

فروش ویژه لباسهای بچه گانه ی مارکدار مسافری از امریکا انگلیس استرالیا

- تخفیف تپل به دوستان نی نی سایتی

- امکان ارسال به شهرستان

- امکان خرید حضوری

تعداد و تنوع خیلی بیشتر از اونیه که تو وبلاگ مشاهده میفرمایید...

http://kidsbrand.blogfa.com
سخت گذشت برمن تا فهمیدم هیچ کس با هیچکس فرق ندارد...
سلام
دختر من الان دوماه و سه هفتشه....وسایلی که تا الان زیاد استفاده کردم:
یه تشک خیلی کوچک]خودت درست کن) و بالش نوزادی از اونا که وسطش گرده برا جابجا کردنش و بغل کردن...چون اگه خود نوزاد رو بغل کین تنش درد میگیره

کریر(که تا الان باید با یک بالش و همون تشک کوچک تهش پر میشد(برا ماشین و مهمونیا...ولی من اصلا بچه رو توش نمیذارم و حرکتش بدم...به نظرم خطرناکه!)...روزای اول تو قنداق فرنگی و بغل امن ترین جاست)

قنداق فرنگی و پتو اسپانیایی...البته برای بچه هایی که فصل سرد دنیا میان....ازبین این دو تا قنداق فرنگی بهتره

من یه پشه بند خریده بودم...15 تومن...که خیلی به دردم خورد...هر جا میرم توش میخوابونم...خیالم از بابت انواع حشرات موزی راحته...از اونا که هم ته داره هم رو)

پستونک سایز صفر(البته میگن پستونک بده اهه)

من تاب برقی ندارم...و گهواره خریدم...اما الان میبینم اگه تاب برقی داشتم...بهتر به کارام میرسیدم...گهواره زیاد به دردم نخورد...
آنچه هستی هدیه خدا به توست و آنچه خواهی شد هدیه تو به خداوند است...پس بی نظیر باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم تاپیک زیاد هست ولی مختصر بهت میگم من نی نی 35 روزه دارم تا حال اینها لازم شده با اینکه خیلی چیزها خریدم ولی عملا همینها رو استفاده کردم
-گهواره واسه کنار تخت خودمون
-تشک تعویض پوشک پنبه کرم سوختگی پا دستمال خشک کن
-شیشه شیر پستونک
- ساک وسایل قنداق فرنگی کریر
- لباس سایز صفر سه دست سرهمی 2تا 3تا دستکش نخی
-حوله حموم شامپو سر و شامپو بدن
-ست رختخواب دو دست (دوتا تشک دوتا پتو)
2740