2410
2553
عنوان

شوهرم فتیله پیچم میکنه

259492 بازدید | 53 پست
شبا موقع خواب مثل مار بوا میپیچه به من البته خیلی لذت بخشه چون تنش خیلی گرمه و خیلی میچسبه. اما خودش سریع خوروپفش (البته یواشا) میره هوا، منم که نمی تونم جوم بخورم فکر و خیال میکنم تا خوابم ببره. تابستونا خوبه گرمش میشه یکی دوساعت بعد ولم میکنه اما در فصل سرما محکم میچسبه خخخخ نمی دونم شکر کنم یا غر بزنم :)))))
مهاجرت شروع دوباره ای برای من بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی خوابش میبره به سرم میزنه یه جوری خودم رو آزاد کنم اما دلم نمیاد. هم بیدار میشه هم میگم خیلیا هم آرزو دارن شوهرشون فتیله پیچشون کنه
2720
منم خوابم خیلی سبکه نفسش که بخوره به صورتم نمیتونم بخابم صدای خروپف که اصلا نگو . واسه همین همش خودمو از بغلش میکشم بیرون و شوهرم خیلی ناراحت میشه هرچی هم بهش توضیح میدم راضی نمیشه شده یه مشکل اساسی
هیچکدام از آنهایی که همسرت را با آنها مقایسه میکنی نوز با تو زندگی نکردند تا نقاط ضعفشان را هم ببینی از دور همه در زندگیشان قهرمانند.. اما نه قهرمان واقعی کسی است که با خوشی و ناخوشی عاشقانه در کنارت زندگی میکند ... !!!/http://8pic.ir/images/trsq7q4kegwbbiltou38.jpg
مامان سوگل من میدونم این یه نعمته به خاطر همین سعی میکنم با لذت به قضیه نگاه کنم (مثلا) تازه بدش اینکه صبح های ابری مثل امروز که من میخوام پاشم ک بریم سر کار هی منو میکشه و اصرار داره از هوای لذت بخش برای خواب استفاده کنیم و من هر روز تاخیر میخورم
2714
منم دقیقا مثل شما هستم ملوس جون. یعنی یه وقتایی نمیتونم جم بخورم.... الان که باردارم مثلا سعی میکنه رعایت کنه. البته حالتی که الان میخوابیم خیلی خوبه. امتحان کن! من کامل پشتم رو میکنم به همسر میخوابم. ولی کاملا تو بغلش جا میگیرم. یعنی تو شکمش اون چون بزرگتره کاملا منو میکشه تو بغلش. تو هم به حالت جنینی بخواب، بگو شوهرت از پشت بغلت کنه. حالا ما برعکسیم. یعنی من زیادی داغم شوهرم یخه. زمستونا مثل بخاری میچسبه به من
2706