2733
2734

سلام

فلن طلا بخريد ارزش پول كم نشه 

توي اين مدت روي خودتون كار كنيد

اينكه ميگيد ميترسيد كسي فالو نكنه يه باور اشتباه هست و وقتي شما هم طرز فكر درست رو بلد باشيد و هم شيوه هايً فروش حتمن موفق ميشيد

شخصي هست بعد اسم دكتر بصيري 

ايشون ي دوره رايگان در مورد پول زندگي ثروت و خدا دارن بنظر من اين رو گوش كنيد و وقتيً باورهاتون تغيير كرد ميتونيد دوره پولسازي اصلي ايشون رو تهيه كنيد و بعداز گذروندن اون پيجتون رو راه اندازي كنيد 

اگه توضيح بيشتر خاستيد اطلاع بديد من والا سر در نميارم چجوري تويً اين سايت ميشه پيام داد من امروز عضو شدم

سلام فلن طلا بخريد ارزش پول كم نشه  توي اين مدت روي خودتون كار كنيد اينكه ميگيد ميترسيد كسي ...

سلام سرملیم ک میگم همون طلاس فعلن اگه بخوام کار راه بندازم میفروشمش ممنون از راهنماییتون چیشد یهو پس من اومد براتون ؟ خخخ

But God... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام سرملیم ک میگم همون طلاس فعلن اگه بخوام کار راه بندازم میفروشمش ممنون از راهنماییتون چیشد یهو پس ...

اها خب خیلی هم عالی ک هنوز طلاست و 40 تومن هم برای شروع زیاده و با ده پونزده انلاین شاپ خوب میشه زد به شرط اموزش روی خود و دانش .... والا من داشتم توی سایت کلمه پول و ثروت و اینارو سرچ میکنم که با پیام شما موجه شدم خخخخ
انشاالله که موفق و سربلند باشید 

2731
اها خب خیلی هم عالی ک هنوز طلاست و 40 تومن هم برای شروع زیاده و با ده پونزده انلاین شاپ خوب میشه زد ...

اهان . مرسی از راهنماییتون. یه سوال بپرسم ؟ من تو اینکه چه جنسی بفروشم ک خاص باشه خیلی فک میکنم بعد هی دو دل میشم شما میتونین پیشنهاد بدین 

But God... 
اهان . مرسی از راهنماییتون. یه سوال بپرسم ؟ من تو اینکه چه جنسی بفروشم ک خاص باشه خیلی فک میکنم بعد ...

والا جواب این سوال به خیلی چیزا بستگی داره
هم علاقه خودتون و هم نیاز اون منطقه ای ک توش زندگی میکنید هم نیاز جامعه چون احتمالن اولینمشتری های شما از استان خودتون باشن و بعد کم کم استان های دیگه شما چون سرمایه خوبی دارید نمیتونید هر چیزی رو بفروشید و خوب بای دفکر کنید و بنظر من فلن نمیخاد تو فکر چیبفروشید و چجچوری بفروشید باشید چون اول و قبل از همه اینها باید نحوه فروش رو یادبگیرید نحوه حفظمشتری نحوه ایجاد مشتری وفادار نحوه افزایش فالور و مشتری واقعی همه اینها اموزش میخاد خخخخخ
من دوستم چند ماهی هست پیج فروش ماگ داره اولش تصورمون رو روی این گزاشتیم که تا 6 ماه حتی یدونه فروش هم ندشته باشیم بازم ادامه بده اما شکر خدا عالی پیش رفت و از همون ماه های اول فروشش شروع شد البته در این بین ی یک ماهی هم بود ک هیچی فروش نداشت و الان به اندازه ای ک جنس میاره میفروشه و اکیه
کم کم پیجش اومد بالا ت الان مه رسیده ب 2 هزارتا فالور
شما هم میتونید موفق بشید فقط کافیه که علمش رو داشته باشید و باور کنید خودتون رو
این پیج دوست منه دوست داشتید ببیینید
به نحوه پست گذاشتن ... استوری های پی در پی و ب اندازه ... هایلایت ها ... نشون دادن خودش ... بیو پیجش دقت کنید
jingool_shop.bu

والا جواب این سوال به خیلی چیزا بستگی داره هم علاقه خودتون و هم نیاز اون منطقه ای ک توش زندگی میکنید ...

من دیدم پیجشون رو خیلی بامزه و خوب بود . به نظرتون شال و روسزی خوبه ؟ فک میکنم دردسرش هم کمتر از لباسه

But God... 
من دیدم پیجشون رو خیلی بامزه و خوب بود . به نظرتون شال و روسزی خوبه ؟ فک میکنم دردسرش هم کمتر از لبا ...

قربونت الهی شکر ک خوشت اومده
خوب ک میتونه خوب باشه چ ال باشه چ ماگ چ جوراب چ لباس نحوه فروش و بازاریابی و جذب مشتری مهمهتره
من دختر عمم شال داشت اکثرش رو ب فامیل فروخت و ی تعداد کمی رو از طریق پیج از طرفی پیج هایی ک شال میفروشن و موفقن هم زیاده
نحوه کار و جذب مشتری مهمتره
الان همنی دوست من ک ماگ داره دوره کلاته همم رفته دوره دکتر بصیری هم بخش رایگنش رو رفته هم نحوه فروش اموزش دیده هم جذب پول 

2738
قربونت الهی شکر ک خوشت اومده خوب ک میتونه خوب باشه چ ال باشه چ ماگ چ جوراب چ لباس نحوه فروش و بازار ...

یعنی میگی من دوره شرکت کنم ؟ یه سوال دیگه من من یه پیج تو اینستاگرام دارم ۶۰۰ تا فالوعر داره با همون شروع کنم ؟    و اینکه اول جنس بیارم عکاسی کنم بعد پیجمو راه بندازم ؟ اقااا ببخشید انقد میپرسما

But God...