2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بهاری جان منم یک جورایی مشکل انتخاب اسم را دارم و با شوهرم به تفاهم نرسیدیم
به نظر من ملودی قشنگه یکی از گزینه های منم بود که به دلایلی حذف شد
پیشنهاد من هم : نیکا
به نظر شما راشل اسم قشنگیه .همسرم خوشش اومده
رژینا چطوره .من خیلی دوست دارم ولی شوشو میگه چون کردیه و ما کرد نیستیم خوب نیست
2714
سلام دوستان

فروش ویژه لباسهای بچه گانه ی مارکدار مسافری از امریکا انگلیس استرالیا

- تخفیف تپل به دوستان نی نی سایتی

- امکان ارسال به شهرستان

- امکان خرید حضوری

تعداد و تنوع خیلی بیشتر از اونیه که تو وبلاگ مشاهده میفرمایید...

http://kidsbrand.blogfa.com
سخت گذشت برمن تا فهمیدم هیچ کس با هیچکس فرق ندارد...
این اسم ها رو از اسم های بین المللی برداشتم سعی کردم پسرانه ها رو حذف کنم چندتا هم اضافه کردم

x دیانا Diana : اصل این نام لاتین می باشد. معنی: نام الهه ی شکار در یونان.

x لیلیان Lilian, Liliane : اصل این نام لاتین و عبری و انگلیسی می باشد. معنی: نور ماه، نام گل، زنی که در سخن گفتن صداقت دارد، دل پاک، زلال، قسم به خدای من.

x لیلا (لیلی) Leila, Leyla, Laila, Layla : اصل این نام عربی است. معنی: شب، سرخوشی از می، شب سی ام ماه قمری که بسیار تاریک است، معشوقه ی قیس ِ مجنون، بانوی زیبا با موهای مشکی.

x لی لی Lili , Lilly , Lily : ریشه ی این نام در ولز انگلستان است - به معنای : گیاهی با گل های ظریف، گل ترومپـت شکلی که به عنوان نمادی از خلوص و کمال در نظر گرفته شده است، سوسن (زنبق).

x سارا Sara, Sarah : اصل این نام عبری است. معنی : شاهزاده، زبده و پاک.

x رکسانا Roxana, Roxane : اصل این نام یونانی و ایرانی می باشد. معنی: ستاره، روشنایی، سپیده دم

x السا Elsa : اصل این نام عبری و یونانی و انگلیسی می باشد. معنی: شاد، قسم به خدای من. ریشه ی این اسم الیزابت است.

x مریم (ماریا) Maryam, Maria, Miryam : اصل این نام عبری و عربی می باشد. معنی: نام گلی خوشبو، تلخ.

xلیندا Linda : اصل این نام انگلیسی و اسپانیایی و آلمانی و آفریقایی است. معنی: زیبا، ضعیف، حساس، لطیف، انتظار.

x اریکا Erica : اصل این نام اسکاندیناوی و لاتین و آلمانی می باشد. معنی: حاکم ابدی، علف جاروب.

x تارا Tara : اصل این نام اسکاتلندی و سانسکریت می باشد. معنی: تخته سنگ، تپه، ستاره، ناجی.

x سوفیا Sophia : اصل این نام یونانی می باشد. معنی: عقل و خرد.

x مریلا Maryla : اصل این نام عبری و لهستانی می باشد. معنی: تلخ، جگرسوز.

x کتی Katie : اصل این نام یونانی می باشد. معنی: ناب.

x آنا Anna : اصل این نام عبری و ژاپنی و لاتین و سنسکریت می باشد. معنی: نعمت، صالح، دانه، در ژاپنی به معنای زردآلو از نارا است.

x رُز (رُزا) Rose, Rosa : اصل این نام لاتین و انگلیسی می باشد. معنی: نام گل است.

x کاترین Catrine, Katrine : اصل این نام یونانی می باشد. معنی: ناب.

xxدانا Dana : اصل این نام عبری می باشد. معنی: قاضی، عادل.

xxxکارن Caren, Karen : اصل این نام یونانی و دانمارکی می باشد. معنی: ناب.

x الین Aline, Eline : اصل این نام فرانسوی و ارمنی و عبری و یونانی می باشد. معنی: نجیب، نورانی، مشعل، صعود، خدای من.

xهانا Hanna , Hannah: اصل این نام ژاپنی و کره ای و عربی می باشد. معنی: گل، محبوب، یکتا، شادی، امید ، آرزو.

x نادیا Nadia : اصل این نام روسی و عربی و سواحیلی می باشد.معنی: امید، مرطوب، دعوت کننده، مزایده، ظریف.

x تینا Tina : اصل این نام لاتین می باشد. معنی: گلی از مسیح.

xنینا Nina : اصل این نام لاتین و سواحیلی می باشد. معنی: مادر.

x نادین Nadine : اصل این نام روسی و فرانسوی می باشد. معنی: آرزو.

x سوزان Souzan : اصل این نام افغانی و عبری و ترکی می باشد. معنی: سوزنده، نام یک گل.

x نارین (نارینا) Narine, Nareen, Narina : اصل این نام سلتیک و ایرلندی و هندی و ایرانی-عربی می باشد. معنی: قانع، ناشناخته، زنان، زن، آتشین.

x یاسمین Jasmine : اصل این نام هندی می باشد. معنی: نوعی گل خوشبو.

x مونا یا منا Mona : اصل این نام عربی، انگلیسی، سانسکریت، اسکاتلندی می باشد. معنی: نجیب زاده ی کوچک، تنها، آرزو، ای کاش.

x رونیکا Ronika, Ronica : اصل این نام یونانی می باشد. معنی: پیروز کننده.

x شایلین Shaylin, Shaelyn : اصل این نام آمریکایی انگلیسی می باشد. معنی: یکتا، یگانه

xشایا Shaya : در ملیتهای مختلف معانی متفاوتی دارد مثلا در عبری به معنای gift هدیه و در انگلیسی worthy با ارزش و در عربی Salvation of God; the Lord helps me خداوند مرا کمک میکند.

x ونوس Venus : ریشه ی این نام لاتین - رومی است - به معنای: نام دیگر سیاره ی زهره ، الهه ی عشق در یونان باستان...

xالینا Elina : تلفظ اسپانیائی هلن می باشد - ریشه ی این نام یونانی است - به معنای : نور ، مشعل ، روشن...

x مایا Maya : ریشه ی این نام در اساطیر هند قرار دارد - به معنای: نام الهه Devi ، نام یک الهه ی باروری یونانی ، دختر اطلس و پلیون و مادر ِ هرمس (عطارد) با زئوس.

x سونیا Sonia :ریشه ی یونانی دارد - این رو نمیدونستم چطوری ترجمه کنم (Russian pet form of Sofya) - به معنای : حکمت و مهارت.

ملودی – فرانسوی
کارین- فارسی -
کارینا- فارسی پارتی
آوا - فارسی
آنیتا- فارسی اوستایی
ایما- عربی
آیدین - ترکی
آیدا- ترکی
آ
آرونا- مونث آرون
آریانا- فارسی
نونا