2726
عنوان

چطوری به همسری گفتین که باردار هستین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 82289 بازدید | 609 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم تو اقدام بودم ویه سفر به باکو جور شد و با دوستامون رفتیم دقیقا هم تو سفر موعد پریودیم بود من اونجا لک دیدم و گفتم دارم پری میشم وقتی از مسافرت برگشتیم فردا صبحش بی بی چک گذاشتم و در کمال ناباوری مثبت شد به همسرم گفتم ولی گفتم خیلی دل نیبنده چون بی بی چک مثبت کاذب زیاد داره فرداش همسرم شب کا با هم فبل از این که بره سر کار رفتیم ازمایش دادیم بعدشم اون رفت سر کار غروب من با مامانم رفتم جواب ازمایشمو گرفتم دیدم بلههههههه مثبته همسرم که طاقت نداشت زنگ زد گفت چی شد منم گفتم ازمایش خطا داشته دوباره باید فردا برم ازمایش( کلی پکر شد) منم کلی بادکنک و خریدم و از سقف اویزون کردم جواب ازمایشو تو جعبه کادو گذاشتم ساعت دو شب شد و از سر کار اومد وقتی خونه رودید دوزاریش افتاد و کلی ذوق کرد بعدشم کلی بغلم کرد و .......
خدایا ممنون که یه فرشته کوچولو بهم هدیه دادی😍😍خودت نگه دارش باش😗😗😚😗
من مشغول خونه تکونی بودم،قراربود ۲۳اسفند پریود بشم ک نشدم فرداش عصری ی لک دیدم و فک کردم پری شدم دوروز گذشت و دیگه خبری از ی نبود،منم فک کردم سردی خوردم پریودم بند شده ی لیوان جوشونده ی غلیظ خوردم ولی افاقه نکرد دیگه ب همسرم گفتم برو ی تست بی بی بخر شاید باردارم اگه نبودم برم دکتر ی چی بده پریودم بیاد شبونه تست زدم و با کمال ناباوری جواب مثبت بود از سرویس پریدم بیرون گفتم بابا علی همسرم باورش نمید هی میگفت دروغ میگی فرداصبشم رفتم آز دادم ک دکترم گفت ۳۵رومه الانم ک شش هفته و س روزمه
من عاشق این عاشقونه هام
2728

بارداری اول شش ماه تو  اقدام بو دم هیچ اتفاقی نمیفتاد یی روز زنگ زدم ماماننم گفتم داداشم بفرست دنبالم شش ماه  ندیدمتون بیامم ی مدت پیش شما قید بچه  داری زده  بودم بعد یک هفته مامانم گفت کی باید پریودیت بشی گفتم ی چند روز میشه  از موعد پریودیم میگذر هنوز نشدم مامانم داداشموفرستاد برام بی بی چک  خرید وقتی تست دادم دیدم بله  خداا لطفش شامل حال من شوشوم کرده منم فور ی زنگ زدم بهش خبر دادم شوهرم اشکش در اومد از خوشحالی 

عشق فقط شوهرم دو تادخترام وسلام  

دومین بچه ام با همون بار اول حامله شدم ولی دوبار بی بی چک استفاده کردم منفی شد شوهرم میگفت حالا که نشده بی خیال  شو تا سال بعد، ما تازه  از مسافرت اومده بودیم ی بی بی چک دیگه  تو کیفم بود گفتم بندازمش دور بعد با خودم فکر کردم من  که پولش دادم بزار ازش استفاده کنم رفتم تست دادم  مثبت شد خدایا  شکرت منو   دوباره  لایق مادر شدن دونستی ان شالله  دامن همه زن  سرزمینم با  وجود فرزند سبز بشه بچه اولم و دوم پنج سال  اختلاف سنی دارن خیلی تفاوت سنی  دارن میخوام سومی دوسال بعد حامله بشم   

عشق فقط شوهرم دو تادخترام وسلام  

همه رو از اول خوندم انشاالله اونایی که نی نی داشتن خدا براشون حفظ کنه اونایی که خامله بودن نی نیشون سالم بغل کنن و اونایی که منتظرن خدا دامنشون و سبز کنه

واسه منم دعا کنید یه ساله منتظرم🙌🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

❤خــــــدا جونم دوست دارم❤

دوستان من يه گروهي تشكيل دادم و با دوستام كه بچه هامون ٢ سالشونه ميخوايم از تجربياتمون بگيم و كسي سوالي داشته باشه جواب بديم هر كي ميخواد بياد پي وي لطفا درخواست دوستي بده

I'll love you forever,I'll like you for always,As long as I'm living
الان که دارم این و می‌نویسم از اولش خوندم وگریه کردم یعنی میشه !!!!!منم بیام خاطره خبر بارداری بگم م ...

نگران نباش انشالله بزودی از خدا میگیری متوسل بشو ب امام رصا

آقا امام رضا خودشون دیر اولاد دار شدن دستشو بگیر و ازش بخواه جان امام جوادد برات دعا کنه حتما حاجتت را میگیری

سلام بچه ها من تازه عضو شدم،چقدر خاطراتتون خوب بود،چقدر گریه کردم و برای بعضیها هم ناراحت شدم امیدوارم دامن همتون سبز بشه.

ماه اول اقداممه روز ۲۶ پری هستم،خیلی دلم میخواد باردار باشم الان بی بی زدم منفی بود😔 

لطفا برای منم دعا کنید

2706