2752
2734
عنوان

راه جلوگیری از گرمازدگی نوزاد40روزه

| مشاهده متن کامل بحث + 888 بازدید | 33 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامانت نیستن؟ من بچه اولم بود ولی چاره ای نداشتم از بیست روزگی خودموبردمشرخگحموم ، طاقت نداشت من یه آدم بیکار پیدا کنم ببردش حموم، چند دفه اول دستو پام میلرزید ، شستن نرگوزاد قلق خودشو داره
خدايا شكرت
2731
سلام؟گلم اینکه میگی مدفوعش سبز شده به خاطر یخ کردن کمرشه تو این سن نوزادا نمیتونن دمای بدنشون رو کنترل کنن هر اندازه که لباسش رو کم میکنی قسمت شکم و کمرش اصلا نباید سرد بشه مثلا اگه بادی آستین کوتاه با یه شاوار نازک تنش میکنی یه پارچه نازک مثل کهنه های قدیم ببند دور کمرش آستین حلقه ای هم واسش نپوش چون سینه اش سرما میخوره سعی کن اگه میشه جای خوابتون رو تغییر بدی که وقتی کولر روشن میکنی اد کولر مستقیم بهتون نخوره ولی خنک بشین آب هم اصلا خوب نیست که میدی چون بچه ها تا قبل از 6 ماهگی عملکرد کلیه هاشون کامل نشده و دادن آب باعث دفع املاح بدنشون میشه و همینم بی قراری و تو موارد شدیدتر ورم دست و پا و خدایی نکرده تشنج میده تشنگی نوزاد زیر 6 ماه با خوردن شیر مادر رفع میشه
آنچه دلـم خواســـت نه آن می شود////:::////هرچه خدا خواست همان می شود
نمیزارم زیاد بهش باد بخوره که کمرش یخ کنه اما بازم مواظبم... فعلا جرعت حموم بردنشوندارم... کارمیدم دسته خودم...اب هم دکتر سرم داده بود اونو میدادم بعداونم گف میتونم اب بدم چون تعرقش زیاده
دمای خونه باید ۲۵ درجه باشه کولر بزن بزار خنک شه بچه بادی گرمه یه بلوز نخی خنک تنش کن گشاد باشه. مدفوع سبز هم به خاطر اینه که کبدش هنوز کامل نشده
بهترین حس من تو زندگیم کنار تو و پسرم بودنه
بچه سرمیخوره توحموم حتما یه پتوکوچیک ببر بشین بچه روبندازروپات روشکمش بخوابون برعکس یه کمک هم میخوای چون یهوسرمیخوره کف حموم یابندازتووان بچه پتورو بچه توبخوابون توش بدنشو بشور بعداخرسر سرشوبشور اب وازپشت سرش بریزتوگوشاش اب نره خیلی سخته لباساشم ببرتوحموم خشکش کن زیرپوش وشلوارتنش کن وبیارش بیرون کولرتم خاموش کن وقتی ازحموم میای بیرون سردش نشه بقیه لباساشم بیرون بپوشون ویه کلاه نخی بزاریک ساعتی تاسرش خشگ شه
2706