2733
2734
عنوان

بیاین بگین واسه عید چه تیپی میخواین بزنین؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1539 بازدید | 93 پست
من فقط کفش گرفتم واسه شوشو نمیدونم چی بخرم
Far over the misty mountains cold (در آن سوی کوهستان مه آلود و سرد) ..... To dungeons deep and caverns old (به سوی دخمه های عمیق و غار های کهن رهسپاریم) ..... We must away ere break of day (ما باید پیش از دمیدن صبح دست بکار شویم ) ..... To find our long forgotten gold (تا ارزش های بزرگ و فراموش شده ی خود را پیدا کنیم.)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من که یه لیست نوشتم از وسایل خونه بگیر تا لباس های خودم و همسری. ولی دلم میخواد اول کارای خونه تموم بشه بعد با خیال راحت برم سراغ کارای دیگه
افکار عاشقانه ام را جمع که میکنم ... دسته گلی میشود ، شبیه تو ،برای تو !!!
بچه ها نمیدونید برای آقایون امسال چه تیپی بیشتر رو بورسه؟!
Far over the misty mountains cold (در آن سوی کوهستان مه آلود و سرد) ..... To dungeons deep and caverns old (به سوی دخمه های عمیق و غار های کهن رهسپاریم) ..... We must away ere break of day (ما باید پیش از دمیدن صبح دست بکار شویم ) ..... To find our long forgotten gold (تا ارزش های بزرگ و فراموش شده ی خود را پیدا کنیم.)
2731
سختش کارای خونس خونه تکونیو پر کردن فریزر من همه چیم تموم شده برا عید باید سبزیو بادمجونو پیاز داغو مرغ و گوشت همه چی آماده کنم دیگه تو فروردین آدم راحته
نینی من چه نازی،چی شد اومدی تو بازی،بگو خدایا منو نندازی
بهار 69 از تو ویترین مغازه ها معلومه دیگه من کلا با لباس های اقایون اشنایی ندارم. با همسری میریم و از هر چی خوشش اومد همونو میخره.
اونایی که میخوان موهاشون رو خوجل کنن یا هر کار دیگه ای دارن از الان باید برن وقت بگیرن که روزای اخر هیچ کجا وقت نمیده.
من عاشقه سفره هفت سینم کلا حال و هوای عیدو خونه تکونیو عیددیدنیرو خیلی دوست دارم خرید آجیل و شیرینی عید هر بچیم بیاد خونم بهش عیدی میدم
نینی من چه نازی،چی شد اومدی تو بازی،بگو خدایا منو نندازی
2706