2733
2734
عنوان

در رفتگی مفصل ران در نوزاد

3187 بازدید | 20 پست
سلام من 12روز پیش سزارین به روش اسپاینال شدم و دکتر نوزادان بیمارستان بهم گفت مفصل ران بچه در رفته هست و 3هفته دیگه ببرمش مطب. کسی تجربه در رفتگی مفصل ران در نوزاد داشته ؟ وضعیت بچه با پا بوده ممکنه دکتر به زور کشیده و مفصلش در رفته ؟ گریهههههههههههه
سلام عزیزم آره هستم حتما پیش یه متخصص خوب ببر بچه رو اگه زود متوجه شدن با شورت مخصوص درمان داره! وگرنه میشی مثل خواهر شوهر من که الان 2 بچه رو عمل کردن و پاش توی گچه
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا پشت گوش ننداز چون الان خیلی راحت با یه روش معمولی حل میشه! دختر خواهرشوهر من تا یک و نیم سال راه نرفت بعد اون هم که راه افتاد پاش می لنگید که دکترا تشخیص دادن باید عمل بشه بعد عمل هم باید 3 تا 4 ماه از کمر به بعد کلا توی گچ باشه! ولی وقتی زود بفهمی هیچ کدوم از این کارا لازم نیس! مادرزادی هست
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
2742
یه بیماری مادرزادیه! ازت خواهش میکنم پشت گوش ننداز! چون با یه مدل شورتای مخصوص مشکلت حل میشه! وقتی بزرگ بشه علاوه بر هزینش بچه خیلی اذیت میشه خیلی گناه داره! توروخدا دعا کن بچه اینم خوب بشه گناه داره خیلی توی بیمارستانا اسیر شده ! فعلا که توی گچه
بانوی اردیبهشت من و شما داریم مینویسیم خدا کنه ببینه
2738
پس کجا رفتی خودت کجایی یه چی بگو دیگه
ما که نوشتیم انشالله که ببینه
سلام خانمی ....قدم نو رسیده مبارک دررفتگی لگن مادرزادی هستش ....ربطی به نوع زایمان نداره اگه زود متوجه بشن نیاز به جراحی نداره وبا شورت مخصوص خوب میشه...نوازادی که در رفتگی داره وقتی به پاهاش دست بزنی زیاد گریه میکنه وپاهاش بدون پوشک حالت خاصی نگه میداره ... من خودم دررفتگی لگن داشتم 26 سال پیش دکتر دیر متوجه شده بود 6 ماهگی عمل کردن 6 ماه تو گچ بودم ...بعد فیزیوتراتی ....بعد اوضاع پاهام عادی شد .. ایشاا... نی نی سالمه ...نیازی به هیچکدوم از این کارها نباشه ...
من انرژیم رو صرف کسایی نمیکنم که دوستم ندارن صرف کسایی میکنم که دوستم دارن ............. دعا کنین بتونم به این جمله عمل کنم ..............مرسی
2706