2733
2739
من تو هفته 36 بارداریم هستم از دکترم سوال کردم گفته مشکلی نیست ولی میخوام تجربیات شما ها رو هم بدونم خیالم راحت راحت باشه ....
زندگی یعنی خوشبختی ناشی از خستگی ها.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دکتر گفت اشکال نداره ولی من یه کم جلوشو و ابروهامو رنگ کردم ترسیدم راستشششششششششش فقط میخاستم کمی برای روز زایمان مرتب باشم
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
2731
من خودم هابلایت کردم دوستامم همه رنگ یا مش کردن مشکلی نداره عزیزم خیالت راحت
کسانی که به من می گویند تو به جهنم می روی و ما به بهشت، مرا خوشحال می کنند؛ چون مطمئن می شوم که با آن ها به یک جا نمیروم 
arev جون شما تو چند هفتگی این کار رو کردید .. من خودم یه بار تو ماه شش رنگ بدون آمونیاک کردن برای عروسی خواهرم ولی الان میخوام برم برای مش ...
زندگی یعنی خوشبختی ناشی از خستگی ها.
مگه رنگ بزنیم چی میشه بچه ؟
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
2740
چه دکترباحالی خوب واردبوده وتوخط بوده
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
خب بچه ها بگین دیگه رنگ مگه بچه چی میشه
2706