2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خوبین ...

نیستین ..کوجایین 

من تولد دخترم بود جمعه ... دیگه چند دوقتی درگیر کارای تولد بودم ..نشد سر بزنم 

خوبین ..باری خوبی ...چطوری جیگر ...

جانان دیگه نمیاد باری خبری ازش نداری ..

پرنیان جون چطوری خوبی جیگر گاهی بیا اینجا ... انشالا که همه حاجتتات براورده شن 

مریم 23 هم نیس ...  

نسیم .. سارا ..هانی..الی ..هانیه ... بهار ..حنا .. 

و خیلی از بچه ها مشغول زندگی ان نمیان  

انشالا همگی هرجا هستید شاد باشید ... 

مولای من ای غایب از نظررر..میدانم بنام مادرت حساسی آقااااااا . بنام عمه ت زینب حساسی آقاااااا ...از علی اصغر امام حسین بگویم .. یا از جدت امام رضاااااااا ....فقط میدانم فرزندم را اسماعیل وار..بمانند حضرت ابراهیم ...در راه مادرت حضرت زهرا و اهل بیت قربانی کردذممم..و چون مثال حضرت یعقوب،دل از یوسفم کشیدم آنگاه تو بمن برگرداندی.... رمز آیادراین بود.شکررررر...
سلام خوبین ... نیستین ..کوجایین  من تولد دخترم بود جمعه ... دیگه چند دوقتی درگیر کارای تولد ب ...

به به تولد خانم ناز مبارک🤗😍

ان شاءالله عروسش کنی...

خوبم.شکر...

نه خبرندارم ازش...

----√خُــداونــدا💚؛نــاامــیـــد مــکن هـرکـه بـه درگــاهــت پــنــاه آورده اســت√----
2728

سلامعلیکم 

احوالات 

خوبین همه 

کیا ننه شدن؟

حنا زنده ای؟

شنیده بودم قطع شدی

تفلدت فاطمه ناز مبارککک

بهار هم چند روز پیش تفلدش بود 

پدرم درومد 😕

دیگر چه خبر؟

الی در چه حاله؟

هنگامی که خدا انسان را اندازه می گیرد، متر را دور قلبش می گذارد نه دور سرش😍😍😍

سلام خوبین ..فدات بارانک جون ... انشالا نی نی خودت بزودی  

خوبی عزیزم ...

بیاید اینورا ... نمیای باری ... 

بهار جونم خوبی جیگر ... تولد بهار خانوم مبارک   ... انشالا 120 ساله شه ..کم پیدا شدی جیگر ..

بقیه هم تو افق محون ...  

مولای من ای غایب از نظررر..میدانم بنام مادرت حساسی آقااااااا . بنام عمه ت زینب حساسی آقاااااا ...از علی اصغر امام حسین بگویم .. یا از جدت امام رضاااااااا ....فقط میدانم فرزندم را اسماعیل وار..بمانند حضرت ابراهیم ...در راه مادرت حضرت زهرا و اهل بیت قربانی کردذممم..و چون مثال حضرت یعقوب،دل از یوسفم کشیدم آنگاه تو بمن برگرداندی.... رمز آیادراین بود.شکررررر...

سلام خوبین ..فدات بارانک جون ... انشالا نی نی خودت بزودی  

خوبی عزیزم ...

بیاید اینورا ... نمیای باری ... 

بهار جونم خوبی جیگر ... تولد بهار خانوم مبارک   ... انشالا 120 ساله شه ..کم پیدا شدی جیگر ..

بقیه هم تو افق محون ...  

2740
نسیم  بارانک  مامان ارنیکا  سروین  هانی

تولد بهارگلی مبارک😘😘

ان شاءالله عروسش کنی☺☺

خوبی؟چه خبر؟

----√خُــداونــدا💚؛نــاامــیـــد مــکن هـرکـه بـه درگــاهــت پــنــاه آورده اســت√----
سلام خوبین ..فدات بارانک جون ... انشالا نی نی خودت بزودی     خوبی عزیزم ... بیاید اینورا ...

ممنونم گلم.هرچی خدابخواد...

نه گلم..یه عروسی دعوت بودیم هفته ی پیش ولی نشد بیاییم...دیگه فکرنکنم محرم و صفر مراسم میشه خونه ی اقوام نمیشه بیایم...بعداونم که زمستون...فعلا هم داریم زندگی رو میگذرونیم تاببینیم چی میشه...همسرم نمیدونه میام اینجا قدغن کرده برام قاچاقی میام هروقت بتونم...اگه بخوام بیام چی بگم بهش همه ی دوستامو میشناسه...

تولد بهارگلی مبارک😘😘 ان شاءالله عروسش کنی☺☺ خوبی؟چه خبر؟

قربونت برم عزیزم

انشالله تولد نی نی خودت 😍😍😍😍😍

سلام خوبین ..فدات بارانک جون ... انشالا نی نی خودت بزودی     خوبی عزیزم ... بیاید اینورا ...

سلوم 

خوبی 

ملسی خاله😍😍😍

تفلدت دخمله نازت مبارکک😍😍😍😍

2706