2703
2553
عنوان

نرم کننده مو - بهترین بهترین

| مشاهده متن کامل بحث + 85639 بازدید | 76 پست
عزیزم نرم کننده که گفتم بخری دیگه حله

من 8 ساله می زنم به سرم امیدوارم که جواب بگیری خیلی هم گرون نیست

5-6 تومن باید باشه عزیزم
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
ندا جون..........میشه قیمتاشونم بگی؟
وقتی می بینم بیژن بنفشه خواه این قدر پیر شده، به حسین کعبی میگن پیشکسوت فوتبال، الهام پاوه نژاد نقش مادر بازی میکنه، میفهمم چقدر پیر شدیم Smiley

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مینا جون نه سینره نگرفتم.
کرم بعد از اصلاحشو گرفتم هیچ تاثیری نداشت. از کسی هم شنیدم که محصولات سینره زیاد با کیفیت نیست از نظر ساختاریش. برا یهمین دنبالش نرفتم.
وقتی اورال و کلوران تاثیر نداره وای به حال ایرانیها!

اگر یه جای خوب برای صاف ولخت کردن پیدا کنم حتما این کارو میکنم.
خدا همه جا با من است و همه چیز نیکوست!
2720
منم موهام خیلی خشک شده..........عین چوب میشه بعد حموم.........
وقتی می بینم بیژن بنفشه خواه این قدر پیر شده، به حسین کعبی میگن پیشکسوت فوتبال، الهام پاوه نژاد نقش مادر بازی میکنه، میفهمم چقدر پیر شدیم Smiley
2714
ملیکا جان همه داروخانه ها دارند تو پست قبل هم برات نوشتم

ipek یا( ایی پک )
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
2706