2737
2734
6 نفره
دو چیز هست که هیچوقت نباید وقتتون رو بخاطر اونا تلف کنید
موضوعاتی که اهمیت ندارن و آدمایی که فکر میکنن شما بی اهمیتید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میز ناهارخوریم گرده ٨نفرست
خیلى ازش راضیم هم جا کم گرفته هم شیکه هم جاى ٨نفرو داره
گر نگه دار من ان است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.(خدایا خودت نگهدار این هدیه کوچیکت باش)
2742
اگه بتونی جنس خوب بخری تاشو خر اگر جای کافی داری گرد بخر وروش صفحه گردان داشته باشه . اگه دو طبقه است دقت کن پایین میز ار تفاع کافی داشته باشه مخصوصا برای ادمای قد بلند
اندیشه هایم آسان وآزاد در جریانند.....مشتاقانه گذشته ها را رها میکنم....رها کردن خطری ندارد... من کاملا آزادم
گردها که تا جاییکه من دیدم خیلییی بیشتر جا میگیرن ولی منم فکر میکنم گردها جایه وسایل وسط میزت بیشتره
اما بستگی به خونت و مدله خونت و متراژ و خلاصه فضای خونت داره عزیزم، من با اینکه خونمون الان کوچیکه و 55 متره ولی یه میزه شش نفره رو راحت توش گذاشتم اما داریم اسباب کشی میکنیم به یه خونه بزرگتر ولی جایه خوبی برای میزم ندارم
کاش میشد عکس بزارید اگه عکس خاصی دارید

2740
یا 1 مدل دیگه که تویه بازار اومدن نیم دایره ایی هستن؟
این مدلا عالین به نظر من هم کمجا هستن هم جدید ساجا جان از کجا میشه تهیه کرد من دنبال همچین سبک برای غذا خوری هستم ولی نمی دونم کجا هست ؟ دقیقا تو یافت اباد پیدا نکردم .
خدایا ممنون که همیشه کمکم میکنی
2706